Toyota Celica

Toyota Celica

Pozdrav,
Zanima me malo vise o ovoj toyotici,doslo je doba da se auto kupuje pa da cujem vasa misljenja
Konkretno ovaj model mi je zapao za oko,pa me zanima koliko se krecu,mane prednosti i sve ostalo
http://www.pik.ba/artikal/1881606/toyota-celica/
 
Član
Bio ti je vlasnik tog auta na forumu nekad, ne znam jel jos, al sjecam se ove Toyote.

Tako pretrazi stare teme, mozda nadjes i tu, pisano je tamo sta je i kako je s autom ak se ne varam...
 
A ovo ostalo uopsteno o autu jel znate?
Znam da toyote valjaju i imam jednu kod kuce..
Al ova mi je bas za oko zapala
Koliko se inace krecu?
 
Član
ne znam kakva je za odrzavati,ali znam da mi se uvijek svidjala i da imam para uzeo bi je.Jos joj ova narandzasto crna varijanta odlicno stoji ;)
 
Član
ovaj motor sa 105 kw je imao glup problem sa katalizatorom navodno je poslije 80-90 hiljada kilometara raspadao se katalizator i ti sitni djelovi su nekako se uvlacili nazad u motor i sjebavali ga

jaci model TS nije imao tih problema

vidi da li je skinut katalizator sa ovog ako jeste neces imati nikakvih problema
ako nije skinut vodi ga u servis da pregledaju jeli se poceo raspadati i ako nema jos stete nek ga odma ukinu i miran si
 
GaRGa je napisao(la):
ovaj motor sa 105 kw je imao glup problem sa katalizatorom navodno je poslije 80-90 hiljada kilometara raspadao se katalizator i ti sitni djelovi su nekako se uvlacili nazad u motor i sjebavali ga

jaci model TS nije imao tih problema

vidi da li je skinut katalizator sa ovog ako jeste neces imati nikakvih problema
ako nije skinut vodi ga u servis da pregledaju jeli se poceo raspadati i ako nema jos stete nek ga odma ukinu i miran si

Ma ko sisa katalizator,mogu ga i sam iscupat..

A koliko se inace krecu ovi modeli?
 
Član
ovu ti je toyotu farbao moj prijatelj, bila je siva prije, dosla iz italije
momak je tamo dobro razbio, ali je perfektno odradjena kao sto se moze i vidjeti

uzivo izgleda pravo perverzno, imao sam priliku i da je probam, prava letjelica
odavdje od nas je prodana sadasnjem vlasniku
 
Član
Rijetke su na nasim cestama.Bila je jedna crvena na Piku,mladja od te narandžaste,lik trazio 15oookm,ali je bila full.Po papirima i testovima nije veliki potrosac za tu snagu.
 
Član
11 milja maraka u njemackoj
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=151001565&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=24100&makeModelVariant1.modelId=8&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=125000&lang=de&pageNumber=1
 
kod nas se krecu 11-12.000km , mozes dovuci takodje za slicne pare ima i jeftinijih od 5.000e , ovo za motor su u pravu zato pazi inace auto je zlo nema sta
 
Top