Touareg V6 3.2

Touareg V6 3.2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh da i ja prestavim svoje Auto....
Touareg V6 3.2 240 Ks
Naravno Tiptronic mjenjac..
2005 godina ,presao 87.000 KM..
Od opreme ima sve moguce osim navigacije..
Znaci,(koza,ksenoni,parkir senzori,elekrtricno pomijerajne sjedista i prozora,grijanja u sjedistima,tempomat,multifukcionalni volan,itd itd...
Ima nesto i slika ali su starije(one koje sam ja dobio iz Amerike kad sam ga kupovao...Nove ce biti ,cim stignem kuci....
Sto se tice tuniranja ,nema se tu puno sta uraditi jer auto nije bas prikladno za tako nesto ,ali na ljeto definitivno ide chip...Felge i Gume
su vec kupljene i stigle su neki dan..zahvaljujuci Ameru (www.volan.ba)
Felge su 20" MSW 12.
Slike su takodje ispod....
Eh to je to...cim bude kakvih update-a ..javljam se...
Pozz

[attachment=17452]
[attachment=17453]
[attachment=17454]
[attachment=17455]
[attachment=17456]
[attachment=17457]
[attachment=17458]
[attachment=17459]
[attachment=17460]
 
Član
mislim da sam vec vidio ovog touarega ovdje na forumu...sta reci za njega...predobar...a ove felge druze su pun pogodak:cool:
 
Član
nodiash je napisao(la):
mislim da sam vec vidio ovog touarega ovdje na forumu...sta reci za njega...predobar...a ove felge druze su pun pogodak:cool:

Hvala Druze..Fele su mrak ,pogledaj samo kako stoje na ovom dole ispod..

[attachment=17461]


Jest da bi trebalo mog malo spustiti da izgleda ovako ...ali i to je izvodljvo..pozz
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
mislim da sam vec vidio ovog touarega ovdje na forumu...sta reci za njega...predobar...a ove felge druze su pun pogodak:cool:

Hvala Druze..Fele su mrak ,pogledaj samo kako stoje na ovom dole ispod..




Jest da bi trebalo mog malo spustiti da izgleda ovako ...ali i to je izvodljvo..pozz

Naravno da je izvodivo...al vidit ces kad ih stavis hocel uopste biti potrebno da ga spustas...mozda malo al o tom potom...leci ce mu bolesno dobro;)
 
BHT Ovisnik
dobar tuareg,jos kad legnu felgice bit ce predobar:cool: jel zeznuto za amere djelove zbavljat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top