Totalke...al bas doslovno

Totalke...al bas doslovno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
ona prva s kamionom mi djeluje kao picanje gume.....a ova druga:icon_confused::icon_confused:
 
Član
a jbt,stvarno ove kamiondzije pobise narod,,vjerovatno zaspe covjek,,ne vidim sta bi drugo moglo biti da ovako naglo promijeni stranu i rokne:icon_sad::icon_sad:
 
Ne igrajte se ljudi!!!
BMW 650...
6-17-08-bmw650-crash-1.jpg

6-17-08-bmw650-crash-2.jpg

6-17-08-bmw650-crash-3.jpg

6-17-08-bmw650-crash-4.jpg


Motor je odletio 30 metara ispred, a Air-Bagovi na desnoj strani se nisu otvorili, suvozac je preminuo na licu mjesta...
Covjek vodi proces sudski sa BMW-om.
 

LSD

Član
oooo....pa u pola grada on vozi ko zna kolikom brzinom:icon_mad::icon_mad:
zao mi je zivota.....al brate
 
Nije vozio brzo, 80km/h, sto je za ovakvo auto nista, medjutim sa desne strane mu je izletila Honda Prelude i udarila ga u suvozaceva vrata. Onda je izgubio kontrolu nad autom i zabio se u drvo, tada je doslo do cijepanja auta u dva dijela. O suvozacu necu ni da pricam, vjerujem da ima ljudi sa slabim zeludcom...
I da.. obojica u BMW-u su imali pojas svezan.
 
Član
ma išao je on moj k... 80 km/h bolje dodaj keca ispred, ja sam bio suvozač u autu i imali smo direktan sudar sa 110 km/h u golfu 4 obojica prošli samo sa ogrebotinama, a auto je puno bolje izgledao od ovoga, znaš li ba koliko sila treba da prepoloviš bmw 6
 
GTI TDI je napisao(la):
ma išao je on moj k... 80 km/h bolje dodaj keca ispred, ja sam bio suvozač u autu i imali smo direktan sudar sa 110 km/h u golfu 4 obojica prošli samo sa ogrebotinama, a auto je puno bolje izgledao od ovoga, znaš li ba koliko sila treba da prepoloviš bmw 6

Pa nije svaki sudar isti, razlicite su okolnosti, tako da nemoj dzabe pricati, kad neznas sta je bilo...
 
Super Moderator
ma da su se suvozacu otvorila 4 airbaga opet tesko da bi nesto bilo od njega
samo da jedem pa cu postaviti par ;)


Evo recimo od ovog allroad-a nema nista ni fabrika ga nece sastavit:








svi jastuci su ispucani





recimo ovaj S5 ni njeg vise niko ne sastavi
ne mora auto bit prepolovljen da je totalka i ovo je dovoljno :D







eto dosta da ne zatrpavam temu :D
 
Iskreno, ja nemam nikakve dokaze koji bi to potkrijepili, ali imajte u obziru da Honda Prelude nije malo auto i budalu za volanom istog. Kada dodje do kontakta fizickog cak i pri malim brzinama bude svega. Brzina NE ubija!!! Ljudska glupost, bahatost i neopreznost ubija!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top