Top Gear Svesno Lazirao Testove Elektrovozila

Top Gear Svesno Lazirao Testove Elektrovozila

Član
Nekima nije jasno da ovo vise nije klasicna auto emisija sa hrpom brojki, i i ponekim prakticnim savjetom takvih ima mnogo...a i one su vise lazirane i namjestene i podmicene od strane proizvodjaca vozila...ovo je show program u kojem se kad tad sigurno neke stvari tako rade da bi bile sto zanimljivije...Stari top gear je propao jer je postao pre dosadan i klasican...Kako god ljudi su mozda htjeli dokazati besmislenost i skupocu ovih elektricnih automobila...kako nesto sto se mora puniti 12 sati moze uopste biti prakticno...i svi inputi koji dovode do proizvodnje i kroz koristenje ovog auta su preksupi, neprakticni i da se do njih dodje mozda se i napravi vece zagadjivanje i steta nego sa obicnim autima!!!!
 
Član
Stvarno ne znam zašto ste šokirani poslije 17 sezona emisije. Pravi gledatelj može prokužiti dijelove koji su čisti show, a iz testova izvući bitne zaključke. Top Gear se ne gleda striktno kao ozbiljnu a ni kao show emisiju.

Clarkson je kao klasični petrol head testirao električno auto. I vi ste šokirani što test nije bio 100% realan. Mislim ono:icon_eek:
 
Član
ma ja i onako nemam para da kupim ni jedno od onih auta koja oni "testiraju", tako da mi je svejedno, a gledam ih kao i vecina ljudi zato sto se moze vidjet dosta novih auta i ima po koja smijesna scena i komentar.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Stvarno ne znam zašto ste šokirani poslije 17 sezona emisije. Pravi gledatelj može prokužiti dijelove koji su čisti show, a iz testova izvući bitne zaključke. Top Gear se ne gleda striktno kao ozbiljnu a ni kao show emisiju.

Clarkson je kao klasični petrol head testirao električno auto. I vi ste šokirani što test nije bio 100% realan. Mislim ono:icon_eek:
Ma to sto je popljuvao npr to elektricno auto svaka mu cast a mislim da niko nije tako popularizirao automobilsku tematiku uopce sirokim masama(druga stvar su automobilski freakovi) poput te emisije,posebno kad je rijec o supersportasima gdje nije jedino bitna potrosnja i obujam prtljaznika.
 
Član
mišljenja sam da je možda dobio lijepu pinku od strane naftnih lobija, kako bi malo naružio el.autiće, a on kako je lud, vadeći sa na to, rekao je javnosti kako je to namjerno izveo kao fazon da bi bilo zanimljiva emisija... :D :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Stvarno ne znam zašto ste šokirani poslije 17 sezona emisije. Pravi gledatelj može prokužiti dijelove koji su čisti show, a iz testova izvući bitne zaključke. Top Gear se ne gleda striktno kao ozbiljnu a ni kao show emisiju.

Clarkson je kao klasični petrol head testirao električno auto. I vi ste šokirani što test nije bio 100% realan. Mislim ono:icon_eek:
Ma to sto je popljuvao npr to elektricno auto svaka mu cast a mislim da niko nije tako popularizirao automobilsku tematiku uopce sirokim masama(druga stvar su automobilski freakovi) poput te emisije,posebno kad je rijec o supersportasima gdje nije jedino bitna potrosnja i obujam prtljaznika.

Da, potpis...pogotovo kad pogledate njegove samostalne DVD izdanja, ima ih i na youbito-u ;) sta ucini od Vipera, uhhhh :icon_biggrin:

Najbolji njegov citat " You pay for expensive car, and it wants to kill you...you can't get better than that!" :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Da, potpis...pogotovo kad pogledate njegove samostalne DVD izdanja, ima ih i na youbito-u ;) sta ucini od Vipera, uhhhh :icon_biggrin:

Najbolji njegov citat " You pay for expensive car, and it wants to kill you...you can't get better than that!" :D
Ma legenda,covjek je prije svega komicar,nije bitno toliko pogledati test auta nego pogledati njegov test auta i dobro se nasmijati.
 
Top