Tko nije gledao,a ima volju evo link 2012!

Tko nije gledao,a ima volju evo link 2012!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni bezveze film, onako, samo jos jedan u nizu blockbustera katastrofe. Ali ima previse pretjeranih scena....
 
Član
Avatar nije movie po mom ukusu tak da necu nish komentirati..Al ni ovaj 2012 nije sad extreman, zato se i zove film sto se malo pretjera sa efektiima i scenama...Al sve u svemu film nosi dobu poentu... Da bogatstvo i novac nisu sve, te da na kraju svima dode kraj ;)
 
Član
Limpi je napisao(la):
Meni bezveze film, onako, samo jos jedan u nizu blockbustera katastrofe. Ali ima previse pretjeranih scena....

kao npr kad oni uzlijecu avionom i odmah iza njih nestaje zemlja :D
ili kad onaj rus kaze engine start....:lol::icon_eek:
 
Član
Haha, ili ono sa limuzinom, i onim karavanom, sve u zadnjoj sekundi:lol: ali hajde da ne spoilamo dalje;)
 
Član
ja skinuo 6 djelova i doso do 7 kad mi izbaci gresku

"This file is suspected to contain illegal content and has been blocked. After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted, if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of this file is currently not possible" :icon_confused::icon_question:
 
Početnik
ja pogledaao i 3 noci nisam oka sklopio.....osjedio koo TALE..........inace film nako j*es ga americko sranje puno preserivanja ko SPANSKI TUNING sto bi se reklo KICASTo.......budite mi pozdravljeni
 
Previše glup film...jedino u njemu što valja je da ukazuje na to kako sami sebi stvaramo propast al to opet nije ništa novo zar ne?Ostalo je previše glupo...ljudi izbjegavaju sve moguće prepreke, sve oko njih se ruši ali oni preživljavaju da bi na kraju došlo do jednog tako ciničnog i patetičnog dijela da se oni kao smiluju da puste one jadne ljude na brod i sad su oni kao neki heroji jer se jedna mala grupica ljudi spasila dok je ostatak svijeta propao i mi trebamo kao hvaliti tu poentu? :icon_rolleyes: Također po koji put više Noina arka? :icon_rolleyes: Zar su ljudi toliko nenapredni da bi se marali spasiti na isti način kao prije 2000 godine?Nema smisla sve u svemu film ništa specijalno i ni blizu onoga koliko je prenapuhan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top