Teška prometna nesreća u Potocima, jedna osoba smrtno stradala

Teška prometna nesreća u Potocima, jedna osoba smrtno stradala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
U 20:05 sati u Potocima na 37 kilometru magistralnog puta M-17 dogodila se teška prometna nesreća u kojoj je sudjelovalo jedno vozilo i to "Audi 80 (B4)" karavan hrvatskih registarskih oznaka ZD-940-FI. Na lice mjesta izašli su pripadnici Policijske stanice Potoci gdje su regulirali promet i osiguravali mjesto nezgode do dolaska ekipe za očevid.

Osim ekipe za očevid na mjestu nesreće je bila prisutna i dežurna tužiteljica. Vozač je kolima hitne pomoći prebačen u bolnicu "dr. Safet Mujić" (Južni logor) gdje je od zadobijenih ozljeda preminuo.
AudiPotociZD.jpg

Radi se o dopredsjedniku županijske HVIDRA-e Braci M. (55) sa mjestom prebivališta u Čapljini, potvrdio je za Bljesak.info glasnogovornik Uprave policije MUP-a HNŽ Srećko Bošnjak.

On se vozilom "Audi" kretao iz pravca sjevera prema Mostaru da bi vjerojatno uslijed neprilagođene brzine i vožnje uvjetima na putu izgubio kontrolu nad vozilom, proklizao na suprotnu stranu magistralnog puta i vozačevom stranom se zabio u zid dvorišta obiteljske kuće.

Nesreća se dogodila 50-tak metara od skretanja sa M-17 na most Vojno. Za vrijeme očevida promet se odvijao otežano, naizmjeničnim propuštanjem vozila jednim kolničkim trakom, dok je za vrijeme uklanjanja vozila promet bio u potpunosti obustavljen.
 

IGY

Član
pa dokle vise, ljudi kao da ne gledaju tv, citaju novine, pa svaki dan ode jedan ljudski zivot zbog toga sto se brzina nije prilagoidla uslovima na cestiu
strasno:icon_sad:
 
Član
r.i.p
jucer isto u ostroscu sleper sletio s ceste,prikolica mu zapela za ogradu,a da nije na kucu bi sletio..sreca nije nikome nista bilo,ali sve do jednom...oprez ljudi
 
hoce to kad se vozi brzo. sreca pa nije niko neduzan stradao.

Ja sam juce po onom ledu i snijegu presao oko 130 kilometara, polako i fino, a bilo je bogami budala koji jure, a bogami i 2 sudara na putu TZ-Doboj. Svakome se moze desiti nesreca, da nije kriv, ali ne zalim puno one koji stradaju pijani, ili zbog vlastitog nemara... samo mi je uvijek krivo i zao kad vidim da neko neduzan strada.
 
Član
IGY je napisao(la):
pa dokle vise, ljudi kao da ne gledaju tv, citaju novine, pa svaki dan ode jedan ljudski zivot zbog toga sto se brzina nije prilagoidla uslovima na cestiu
strasno:icon_sad:

strasno jest, ali svako misli to se njemu nece desiti on je dobar i iskusan vozac,.... tako isto i ja stalno govorim ma kakavi nece se meni tako nesto desiti pa preko ogranicenja (doduse samo ljeti i kad je suvo), ipak sad sam pazljiv. najzalosnije je sto cesto stradaju nevini:icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top