* Tamne folije za auto*

* Tamne folije za auto*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
ma stoka nepismena, peglaju za folije a nikome gume ne kontrolisu, nikome kocnice ne provjeravaju. pa ljudi udese prave zbog neispravnih auta a ne zbog folija ali jok, sad se digla hajka na folije i zdravo ,a krseva na cestama svaki dan sve vise
 

JD.

Član
ma ti se sad samo pravi lud da si prosao tehnicki bez problema pa nek se drot obracunava sa tehnickim sto su te pustili da registrujes auto sa folijama :)
 
pa nemaju nicim pametnijim da se bave izgleda!folije su sad najveci problem...pokazes im i atest al problem je u tome sto niko od njih ne razumije sta pise na njemu pa im mozes reci bilo sta da je napisano:icon_biggrin:
 
Član
he he pade mi napamt se svadjam sa njima i da im kazem da ja uopste nemam folije... da se to njima samo cini :)
 
Legend
Neuro
Extra taktika :) ja sam poceo govorit da cu pocet govort da su fabricke neka dokaze ako moze da nisu. NEMA CIME DOKAZAT jer perfektno bez geske su uradjene.
 
daki je napisao(la):
Neuro
Extra taktika :) ja sam poceo govorit da cu pocet govort da su fabricke neka dokaze ako moze da nisu. NEMA CIME DOKAZAT jer perfektno bez geske su uradjene.

tako se i ja izvlacim a jos imam i jedan atest tu ali dzaba nekid an sma kaznu morala pokupiti...smao ti kaze nema u saobracajnoj i gotova prica...nista drugo ne pali smao da je upisano u saobracajnu
 

JD.

Član
nigdje u zakonu ne pise da mora biti upisano u saobracajnu, zato te ne moze kazniti ako ti nije upisano
 

JD.

Član
pa normala, kad svaki nepismeni seljak od drota tumaci zakon kako je njemu qrcu ceif...

vani da budes onaj obicni prasinar moras imati fakultet,a kod nas drot moze bit ko hoce, ne treba ti ni 2 srednje
 
Član
JD. je napisao(la):
pa normala, kad svaki nepismeni seljak od drota tumaci zakon kako je njemu qrcu ceif...

vani da budes onaj obicni prasinar moras imati fakultet,a kod nas drot moze bit ko hoce, ne treba ti ni 2 srednje

A sto je najtuznije mi tu nemozemo nista :icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top