tacho folije

tacho folije

Član
Pozdrav,ljudi...

Interesuje me gdje se kod nas mogu kupiti tacho folije za instrument tablu, kako se montiraju,i jos po neki savjet ako neko moze dati...????;)

preciznije me zanima za Audi 80, 1.6 TD...:icon_smile:
 

Prilozi

  • 79_10.JPG
    79_10.JPG
    49,7 KB · Pregleda: 53
Član
Narucis cajger kod clana Remblender, on to radi, a original cajgeri neznam dali ima kupiti, on ti odradi, pa ti isprintas na foliju i postaviš, a montiraju se tako sto izvadis komplet sat, rastavis ga, skines kazaljke , pa onda cajger koji mislis ubaciti prelijepis preko starog cajgera
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Narucis cajger kod clana Remblender, on to radi, a original cajgeri neznam dali ima kupiti, on ti odradi, pa ti isprintas na foliju i postaviš, a montiraju se tako sto izvadis komplet sat, rastavis ga, skines kazaljke , pa onda cajger koji mislis ubaciti prelijepis preko starog cajgera

hvala na savjetu...kontaktirat cu ga...;)
 
Član
pogledaj u fk katalogu da li ima za tvoje auto a preko taxi-bar to moze naruciti
http://www.fk-automotive.com/

a bila je i neki dan tema, tacho za sva vozila pa potrazi malo ;)

edit: evo i tema :
http://www.bhtuning.com/obavezno-posetiti-plazma-cajgeri-za-sva-auta-t-51757.html
posto si iz sarajeva, imas i clana elektricar ..
on isto radi te satove
 
Član
Al ja mislim da svjetlost u satu u audija proalzi kroz brojeve, pa će ti to predstavljati malo veći problem pti izradi, i rezanju, jer ces morati izrezati brojeve, a oni ce morati biti isti kao stari, da bi ti cajger bio osvjetljen kako treba
 
Član
kao sto kaze zAaKy prozirni su ti brojevi tj prolazi svjetlost a mozes se komotno javiti clanu elektricar da ti to promjeni u zeljenu boju ili kako vec :D vec ti ga je spomenuo kavaz
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
kao sto kaze zAaKy prozirni su ti brojevi tj prolazi svjetlost a mozes se komotno javiti clanu elektricar da ti to promjeni u zeljenu boju ili kako vec :D vec ti ga je spomenuo kavaz

Hvala svima puno,ja mislim da cu se ja ipak njemu javiti:icon_smile: nema druge...
 
Top