tablet

tablet

Član
Kupio bi neki tablet andorid i ubacio u auto tek toliko da glumi neku multimediju, da mogu nekad pustiti neki video, pogledat sliku i ujedno da imam i navigaciju kad zatreba, i kad bi mogao zvuk integirati u postojeći kenwu radio tj zvučnike od auta...

Ako neko ima neš slično volio bi čuti koju pametnu

Diskusija bujrum :)
 
Član
Tablet je super za te tvoje potrebe, video, muzika, slike, internet, navigacija... I jeste za toga napravljen... Ako imaš AUX na tom HU onda ga možeš spojiti sa tabletom, mada što se tiče kvaliteta zvuka Ipod je vrh vrhova :icon_biggrin:
 
2 opcije, prva da i tablet i player imaju bluetooth, uvezes i miran,,,,

druga, ruznija, pomocu kabla, vecina tableta imam prikljucak za slusalice 3.5mm banana, postoje prelazi sa banane na 2xchinch, ako hu ima chinch kao input eto ga, a ako je input isto 3.5mm onda jos lakse, i eto zvuka na zvucnicima......

ja svoj telefon ponekad tako kacim, radi bez iakakvih problema ;)
 
Član
Imam navigaciju No Name 7", BT bez problema povezujem telefon, može da reprodukuje video i samo muziku + može da bude FM transmiter.
 
Član
Interesuje me nešto no name, netreba mi brendirano, brendirano i nema neke velik svrhe jel već imaju 2 din playeri u tom rangu..

Malo sam provjerio radio ima aux ulaz, blutu ima na njega kačam telefon..

Znači spajanje tablete i radija je otklonjeno :)

Bitno je da ima fin držač da se to implementira i da je baziran na androidu pa da nabacamo svega :)
 
Administrator
jucer gledao u Imel-u u Lukavcu lenovo tablet oko 460 KM za gotovinsko plaćanje. Ima i još nekih jeftinijih. Kako sam vidio cijene idu od oko 300 pa na dalje.
 
Član
nebi nešto skroz loše da bukvalno bacim pare, gledam ovaj prestigio, ima tu par modela 5080b..i sl

neznam pionir koji se model vidio od lenova? obzirom da je stranici nema niš...
 
Član
Ne losa ideja, cak sto vise tableti su postali HIT pravo, a kad skontas za novce koje das dosta dobivas, gledam po piku 200km novi, 2.3 android, oko 800mhz, i 4-8gb memorije, za te novce i vise nego povoljna i zgodna stvarcica. Jos plus 6mj garancije. Kolega stalno spominje kako ce sebi uzet jedan da ima, ja da ne kupujem novi pc, i ja bi sebi uzeo jedan onak za kuce i putovanja ovak da imam.
 
Član
kolega ako ce ti sta pomoci...
ja sam prije mjesec-dva naracuio ovaj Lenovo A1 tablet bijeli i pravo sam zadovoljan...
ja mislim da ce ispuniti sve tvoje potrebe sto si naveo prije u postu :icon_biggrin:... na svoj tablet sam instalisao i neku navigaciju al nisam je dosad nikako testirao jer uglavnom tablet koristim kuci i na faxu...
baterija je super, sad zavisi kolko sta koristis, al meni konkretno sa mojim prohtjevima bude oko 7 dana...
sto se tice audio+video stvari... ja imam na tabletu instalisan VLC player i Winamp za muziku... sve pici bez ikakvih problema...
sve aplikacije rade super, osjetljivost tocuscreen-a je sasvim zavidna, jedini problem po meni je: kada je tablet direktno na suncu,skoro se nista ne vidi, al jbg-a tako je i kod svih ostalih :)
prije kupovine lenova (ja sam ga platio oko 160eura) sam htio naruciti neke jeftine android varijante koje kostaju od 70tak eura pa na vise,al poslije sati i sati provedenih na forumima i ostalim recenzijama odlucio sam se za Lenovo i ja mislim daje pun pogodak..
jer ako ces davati sad vec neke ozbiljnije pare bolje kupi Lenovo, super stvarcica za pristojne pare!
ak budes imao kakvih pitanja u vezi Lenova, samo se javi ;)
pozzz
 
kao sto ti je rekao clan vozdrulja androidov je ok al znaj nisu im bas nesto pohvaljene baterije ja sam imo 3 komada do sad oni od 7 inci ekran baterija im jedva izdrzi 2 sata pa sta god radijo na njemu osim ako nije u stembay to im je jedina mana a oni od 10inci sto su oni imaju malo jace baterije pa izdrze cak i do 6 sati stos je u tome sto im je baterija ispod ekrane i tesko ju je zamijeniti bas bas cijene su krecu od do 130-140€ to znaci 7 i 10 inci i imaju dosta aplikacija bas bas i solidnu memoriju ja sam sebi sad narucijo preko drugarice iz amerike teblet epol 32 giga i baterija mu traje kako bog kaze a cijena mu je u 200€ tamo
 
Top