Table - registracija ?

Table - registracija ?

Pozdrav ,

Kupujem polovno auto koje nema tabli i nije u mom gradu ni kantonu, sada me interesuje kako ide procedura, pošto cu ja kupiti to auto a ne mogu ga vozati bez tablica, nekontam kako da ga dovucem u svoj grad. Da li postoji neka alternativa neki dokument koji mogu ranije izvaditi u MUPu ili negdje pa da ga makar mogu dovući ovamo gdje zivim. I s obzirom kad se na mene auto prepiše, da li uopšte mogu predat odma zahtjev za table dok mi saobraćajna ne bude gotova ili mogu predati sa dokumentima što smo odradili u osiguranju.
Sry malo zam zapetljao ali svatate o čemu se radi, pa ako možete objasniti bio bih zahvalan.
 
Član
imas one TT table izvadis u mupu, policu u osiguranju oko 80 KM dodje 3 dana ja mislim (nisam siguran)
 
arminnn je napisao(la):
imas one TT table izvadis u mupu, policu u osiguranju oko 80 KM dodje 3 dana ja mislim (nisam siguran)

da da, ovadis probne tablice na mupu i vozis kuci. cjena ti zavisi od polise, koliko je kw i koliko ces dana. Za probe se uplati samo 5KM i 4KM TAXE.
 
HFintegrale je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
imas one TT table izvadis u mupu, policu u osiguranju oko 80 KM dodje 3 dana ja mislim (nisam siguran)

da da, ovadis probne tablice na mupu i vozis kuci. cjena ti zavisi od polise, koliko je kw i koliko ces dana. Za probe se uplati samo 5KM i 4KM TAXE.

A probne tablice moram čekati ili ih odma dobijem ?, i da li ih vadim u mupu gdje ja zivim ili tamo odakle cu uzeti auto ?
 
Član
odmah dobijes s tim da ih moras vratit.. ma najbolje ti je odes ili u agenciju za reg. ili u mup direktno i sve vidis :D
 
SuperNova232 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
imas one TT table izvadis u mupu, policu u osiguranju oko 80 KM dodje 3 dana ja mislim (nisam siguran)

da da, ovadis probne tablice na mupu i vozis kuci. cjena ti zavisi od polise, koliko je kw i koliko ces dana. Za probe se uplati samo 5KM i 4KM TAXE.

A probne tablice moram čekati ili ih odma dobijem ?, i da li ih vadim u mupu gdje ja zivim ili tamo odakle cu uzeti auto ?

vadis na mupu u tom gradu gdje kupis auto, a vracas ih na svom mupu kad predas za normalne tablice.. kao sto rece koelga najbolje ti je uleti u neku agenciju, osiguranje... itd, isl.. u tom mjestu gdje kupovao auto i ljudi ti to za cas zavrse
 
Član
Ja mislio ove probne tablice 15 tak KM. :icon_rolleyes:
Cuj 80 km 3 dana preskupo :icon_rolleyes:
 
Član
Nedavno sam ja vadio probne table, tj kad sam dovozio auto iz cazina.
Odes prvo u osiguranje u tom gradu gdje se auto nalazi i sa covjekom napravis kupoprodajni ugovor, i onda uplatis polisu osiguranja na najmanje 3 dana i sa tim ides u mup, u tom gradu. Ja sam cekao negdje oko 3h da mi izdaju table. To me sve izaslo 67KM, znaci sa kupoprodajnim ugovorom, u pitanju je 2.0 motor (110kw) 91. gp.
A te probne table vracas u mup u svom gradu kad budes predavao papire za registraciju.
 
men007 je napisao(la):
Nedavno sam ja vadio probne table, tj kad sam dovozio auto iz cazina.
Odes prvo u osiguranje u tom gradu gdje se auto nalazi i sa covjekom napravis kupoprodajni ugovor, i onda uplatis polisu osiguranja na najmanje 3 dana i sa tim ides u mup, u tom gradu. Ja sam cekao negdje oko 3h da mi izdaju table. To me sve izaslo 67KM, znaci sa kupoprodajnim ugovorom, u pitanju je 2.0 motor (110kw) 91. gp.
A te probne table vracas u mup u svom gradu kad budes predavao papire za registraciju.

Hvala puno na konkretnom odgovoru :), puno ste pomogli.
 
Top