T: K: Metalne ventile

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

T: K: Metalne ventile

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

GoPlay

Raja gdje mogu naci ventile metalne 8mm promjera... ovakve kao na slici...
Znaci gori mi. Znam da mogu preko ebay-a (nisu skupi)... ali svejedno ih moram cekati. Ima li to gdje kod nas kupiti...



 
Član
ja ti mogu nabaviti ove kao na slici zaokruzene crvenom bojom
cijena 20KM/ 4 kom

2wq8op5.jpg
 
G

GoPlay

emirEX_sa je napisao(la):
ja ti mogu nabaviti ove kao na slici zaokruzene crvenom bojom
cijena 20KM/ 4 kom

2wq8op5.jpg

moze li kako ti ispod... ako su promjera 8mm? taj gore ne vjerujem da mi moze proci groz rupu. jer rupa je 8mm na felgi
a nema mjesta da se prosiri jer je tu zid od falca.
 
Član
ne bih znao sad koji je promjer morao bi izmjeriti a sada sam na poslu, znam da sam ih ugradio na svoje felge i odlicno se drze i izgledaju
 
G

GoPlay

emirEX_sa je napisao(la):
ne bih znao sad koji je promjer morao bi izmjeriti a sada sam na poslu, znam da sam ih ugradio na svoje felge i odlicno se drze i izgledaju

ti prvi sto si mi ih ponudio.. jel se mogu rastavljati? na dijelove jer ovako sa slike .. tesko da bih ga mogao provuci... Nisu ni gumeni mogli :(
 
G

GoPlay

hehe onda rijesen problem xD
moraju biti neki koji se odvrcu isti gore ko na slici.
Slomio ga vulkanizer kad je presom skidao gumu... i jbm citavu sedmicu a i duze koliko vidim... :'(
 
Legend
Kile ima one sto su iz dva dijela ja mislim, takvi su i kod mene na autu trenutno, ide tanki dio prolazi kroz rupu,odozgo se dotegne maticom..
obrati se njemu (lazy lizard)
 
G

GoPlay

Jesam. Hvala gusteru na ponudi ali nece moci ovi skreveni, tako da sam jos u potrazi.
 
Član
vidi ja sam izmjerio one svoje i onaj metalni stub je 7mm debljina (od cepa sve do gume) i na dnu imas klasicnu gumenu prirubnicu (standardna debljina kao na svim ventilima) koja ide uz felgu
 
G

GoPlay

nece moci ti tvoji. pregledao sam i raspitao se.. jedino ovi sto se rastavljaju... :(
 
G

GoPlay

Moze lock

Rjesenje:
Ebay. TR416SSS valve stem for tyre ili bbs valve stem. 16$ + 4$ posiljka iz njemacke
Made in german.

Jedino sto moram cekati da stignu :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top