T: Dobrog Autoelektičara??

T: Dobrog Autoelektičara??

Član
TRažim autoelektičara u Okilini Sarajeva da mi skopča sat i nekih zajebancija, Član sa foruma Elektičar je azuzet i nema vremena d ami to uradi??Imal neko da se dogovorimo oko toga?pozz
 
Član
Provozaj se do zenice,posjeti zenickog elektricara zvaog Profa, neces se pokajat, ustedi si i vrijeme i zivce;);)
 
Član
hehehhehe nije valjda došlo dotle da moram u zenicu dolaziti Armine, valjd aće se neko javiti iz sarajeva???pozzz:cool:
 
Član
posto vidim da si sa Ilidze, zasto ne odes kod Buce u S.Koloniju? On je nekad radio u onom servisu kod kruznog toka, a prosle godine je otvorio svoj servis. Jaran je popravljao na Fokusu i alternator i alnaser kod njega, i momak je ispao maksimalno posten, a koliko sam shvatio i strucan, posto od tog fokusovog alternatora bjezi pola elekricara jer ide preko ECU-a.
 
Član
Imas Ismara kosto Chuza kaze, ako je to taj a jest sigurno. On ti je u boljakovom potoku tu sam ja blizu njega. otidji i rijeseno ;)
 
Član
Hvala svima...al vjerujete ljudi kojem god sam "Običnom" elektičaru vozio rekao je d ane može d a vodo redi što meni treba tj prepakivanje kmh sata iz mk2 u mk3...al hvala svima na pomoći..pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Hvala svima...al vjerujete ljudi kojem god sam "Običnom" elektičaru vozio rekao je d ane može d a vodo redi što meni treba tj prepakivanje kmh sata iz mk2 u mk3...al hvala svima na pomoći..pozzz:cool:

Imas auto elektricara u Sokolovic Koloniji kod Ilidze znaci jedan od boljih Elektricara. Zivim blizu njega i svaki dan mu radnja puna i uvijek ima auta bas puno.Ljudi mu dolaze iz raznih dijelova grada i svi ga preporucuju i hvala. Moras doci do njega da vidi sta treba da se uradi i on te naruci kad da dodjes.Ja sam danas bio kod njega radio mi neke sitnice i prezadovoljan sam. Ako te interesuje javi se u pp pa da se dogovorimo ili da odes samnom ili da ti dam broj pa ga zovi.pozz
 
Top