T: Astra G zadnji lijevi podizac stakla

T: Astra G zadnji lijevi podizac stakla

Član
Ovako , kao sto i sami naslov oglasa govori trazim za Opel astru G zadnji lijevi podizac stakla, elektricni je ....
Znam da ima tih auta i ima forumasa koji znaju gdje ima dosta diejlova za ta auta,
pa bi ja najradije ako neko ima, ili zna gdje mogu naci, takav podizac sa Astre kojoj su udarena ta vrata, zanci moze slomljen podizac,pukla sajla, crko elektro motor i slicno....ako neko ima ovako nesto, slobodno pisi....
Nadam se da cu to naci, barem Astre G ima kod nas svugdje...;)
 
Član
almyr je napisao(la):
Ovako , kao sto i sami naslov oglasa govori trazim za Opel astru G zadnji lijevi podizac stakla, elektricni je ....
Znam da ima tih auta i ima forumasa koji znaju gdje ima dosta diejlova za ta auta,
pa bi ja najradije ako neko ima, ili zna gdje mogu naci, takav podizac sa Astre kojoj su udarena ta vrata, zanci moze slomljen podizac,pukla sajla, crko elektro motor i slicno....ako neko ima ovako nesto, slobodno pisi....
Nadam se da cu to naci, barem Astre G ima kod nas svugdje...;)

Pa brate vidim da si iz Mostara... auto otpad LOTUS tamo prekoputa Obia i Interexa se nalazi... kod njih imaju trenutno na stanju ja mislim 3 rastavljene astre g a i inače imaju najviše sitnica što se tiče barem otpada u Hercegovini... ako nema onda ćemo kod nas na forumu potražit, mora se negdje naći ;)

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
almyr je napisao(la):
Ovako , kao sto i sami naslov oglasa govori trazim za Opel astru G zadnji lijevi podizac stakla, elektricni je ....
Znam da ima tih auta i ima forumasa koji znaju gdje ima dosta diejlova za ta auta,
pa bi ja najradije ako neko ima, ili zna gdje mogu naci, takav podizac sa Astre kojoj su udarena ta vrata, zanci moze slomljen podizac,pukla sajla, crko elektro motor i slicno....ako neko ima ovako nesto, slobodno pisi....
Nadam se da cu to naci, barem Astre G ima kod nas svugdje...;)

Pa brate vidim da si iz Mostara... auto otpad LOTUS tamo prekoputa Obia i Interexa se nalazi... kod njih imaju trenutno na stanju ja mislim 3 rastavljene astre g a i inače imaju najviše sitnica što se tiče barem otpada u Hercegovini... ako nema onda ćemo kod nas na forumu potražit, mora se negdje naći ;)

pozz.

Znam,znam za Lotus, to sam prvo i provjerio... ali kod njih ima samo komplet ispravan podizac i polovan dodje 120KM, auto nije moje, nego od kolege, pa nebi volio da covjek daje bespotrebno nekih 120KM kad se moze njegov nosac popraviti, kada znam da mora negdje biti ovako neki pokvaren podizac...
jer meni je bitno samo da je zdrava ona plastika gdje se sajla zakaci...
 
Član
Onda drug pokušaj na opelteam.ba forumu, u oglasima potražiti, naći će se... mora neko imati ili znati gdje ima ;)
 
Top