Swiss Nightmare: Mercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream

Swiss Nightmare: Mercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream

Stavio sam ovo i u antituning temu, ako ovdje smeta neka se izbriše, uglavnom, tip je totalno poremećen...... :icon_eek: :icon_smile:

Nije baš najnovijeg datuma, nadam se da ni to neće biti problem...


Swiss Nightmare: Mercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream



http://carscoop.blogspot.com/2009/04/swiss-nightmare-mercedes-benz-slr.html
 
Član
hahahahha
i ja vidio u antituningu i pitam se otkud ovo zalutalo

a vid mu naziva Red Gold Dream :lol::lol::lol:
 
Član
Jeste...ruzan je do bola iako je mcLaren...k tome jos veca tuga..on je sam po sebi savrsen...to je isto koda bi ti kupio F1 pa izmisljao svoje spojlere :lol:
 
Član
RE: Swiss NightmaMercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja se ne bi zalio...da je moj!I nije za antituning,to je sigurno!

Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali čovječe... Imaš li ti oči?

Jel ti se i ovo sviđa? mmmm
 
meni je ko k* u onom salonu ono sa ogledalima mu daje posebnu notu u antituning style-u..
ali kad ga covjek pogledao onako na onoj stazi onda je onaj tuning samo neki vid modne pojave,i nije antituning...
 
RE: Swiss NightmaMercedes-Benz SLR McLaren 999 Red Gold Dream

ZELA GTI je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja se ne bi zalio...da je moj!I nije za antituning,to je sigurno!

Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali čovječe... Imaš li ti oči?

Jel ti se i ovo sviđa? mmmm

Tebi ako se ne svidja...reci.A svako ima pravo na svoje misljenje (po meni mcLaren nemoze biti za antituning temu-kako god da ga neko uradi). A to sto si stavio govno i napisao "jel ti se ovo svidja" od tebe nije ni malo kulturno! I slobodno mozes da ga pojedes!
 
kako smo se svi slozili da je CL od Kicherer-a savrsen tako se slazemo da je ovo ruzno :D ni ja se ne bi bunio da ga imam , mogao bi se dobro unovciti :D

I da , McLaren Mercedes SLR je fabricki lijep , to sto ovaj izmislja toplu vodu to je druga stvar , ovaj izgled nema bas neke veze sa Njemacko-Britanskom koalicijom :D
 
:icon_smile: Tako sam i mislio, svaka čast onima kojima se ovo sviđa, ali ljudi, trebalo bi zabranit da se uopće naziva automobilom, toliko je očajan, nije valjda da vam je dobar je je ugrađeno u njega 5000000 dolara zlata.

Ovo itekako pripada antituningu, ali eto može se naći i u tuningu za one sa posebnim ukusom... ;) :D
 
Top