svjetla za polo mk2

svjetla za polo mk2

zelio bih ugraditi neka malo ljepsa svjetla na polo mk2,ona zuta mi bas i nisu privlacna.u trgovackim centrima 2 sijalice za njega su otprilike desetak maraka.pa me zanima da li treba na vozilu kakve preinake radit prije ugradnje tih sijalica(ugradit relej i sl).bojim se da ove plave sijalice ne pocnu topiti rucice volana,jer su one svaka po 100w a na autu imam 50w.molio bih vas za pomoc oko ispravne instalacije na auto i za vase misljenje o tim sijalicama i kakav one efekat imaju na osvijetljenost ceste.hvala unaprijed.veliki pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
Član
ako misliš na one plave od 10 km zaobiđi to bude ok dok je suho čim se cesta navlaži vidljivost je 0%
najbolje je da ganjaš neki xenon
 
Član
Xenon bez projektora ni slucajno!!!

Sijalice jace snage nikako jer potopise pre svega instalaciju pa onda gori sjenilo itd itd...kvalitetne halogenke i udri
 
Član
Xenon bez projektora ni slucajno!!!

Sijalice jace snage nikako jer potopise pre svega instalaciju pa onda gori sjenilo itd itd...kvalitetne halogenke i udri
Kod mene su xenoni bez projektora i ok su, vidljivost dobra i po suhom i po mokrom... Ne smetaju ni drugim ucesnicima u saobracaju jer su namjestena kako treba..
 
I tako su zivjeli sretno do kraja zivota :D ,bajke su na drugim forumima...Xenon bez projektora nikako ;) ubi u oci koliko god da je nastiman ,jedino ako imas orginalni xenon far bez projektora,ali posto nemas,obavezno projektori!
 
Član
Kod mene su xenoni bez projektora i ok su, vidljivost dobra i po suhom i po mokrom... Ne smetaju ni drugim ucesnicima u saobracaju jer su namjestena kako treba..
Meni nije jasno kako ustimas kako treba kad samo sjenilo nije uradjeno za duzinu sijalice kao kod xenona. Projekcija svjetlosti se rasipa i zraci lete kud koji mili moji. Ne moguca misija osim ako nije drasticno podeseno da far sija ispred auta na par metara. Ali samo bljestavilo zasljebljuje. Projektor je dosta manje povrsine i onda nema toliko velikog zaslijepljivanja.
 
Član
Meni nije jasno kako ustimas kako treba kad samo sjenilo nije uradjeno za duzinu sijalice kao kod xenona. Projekcija svjetlosti se rasipa i zraci lete kud koji mili moji. Ne moguca misija osim ako nije drasticno podeseno da far sija ispred auta na par metara. Ali samo bljestavilo zasljebljuje. Projektor je dosta manje povrsine i onda nema toliko velikog zaslijepljivanja.

H4 nije, h1 sijalica i xenon, nit od sijalice i ona kapsulica na xenonu dodju na istom mjestu, i one price rwzbaciva svjetlost bla bla ne rasipa, ko ne vjeruje nek dosje pa neka vidi, potpuno isto kao i na halogenoj je svjetlost... Far sija normalno nije oboren nista drasticno, podesen normalno... Imam sliku i pokazacu dok je nadjem...
 
Top