svjetla u autu

svjetla u autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima imam golf 4 karavan i jedan problem sva svjetla u kabini mi rade kako hoče odnosno sad rade dabi za 5-10 minuta sva svjetla u unutrašnjosti auta prestala da rade i tako stalno moram reči da mi svjetlo u desnim vratima neradi nikako nije sijalica gledao sam ako neko ima slično iskustvo molim da mi pomogne hvala
 
Član
recimo ime, godina koliko imas....odakle si, vozis li ili ne..predtavi ako iams koju sliku auta..
 
molio bih odgovor na još jedno pitanje u vezi svjetla u kabini golf4 karavan svjetla se ne pale kad se otvaraju suvozačeva vrata na otvaranje ostalih vrata svjetla se pale neko mi je rekao da se mora zamjeniti brava od tih vrata znali neko nešto o tome cijena brave može li polovna ili mora nova i tako to hvala u svakom slučaju
 
Član
Kakav cip? Standard problem na tim autima, mikroprekidac u bravi ode , zato se i ne pali svjetlo, ili zamjena brave, ili dobar elektricar koji se hoce pozabaviti time....
 
trizex je napisao(la):
Kakav cip? Standard problem na tim autima, mikroprekidac u bravi ode , zato se i ne pali svjetlo, ili zamjena brave, ili dobar elektricar koji se hoce pozabaviti time....
moral nova ili polovna brava i znatel cijenu hvala
 
Član
A cuj, bitno je da je ispravna, ali tu ti nema garancije koliko ce ti jos posluziti, ja bi ti predlozio ipak da probas naci nekoga da napravi tu tvoju, nije neki veliki problem ni skinuti ni rastaviti je, tako ces bar znati sta imas, a kolega je dobro rekao , nisu skupi ti mikroprekidaci....samo naci elektricara da ti zamijeni taj neispravni.....tacnu cijenu ti ipak ne bih znao reci jbg....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top