Svjecice?

Svjecice?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poz , nije u pitanju znaci tuning nikakav neg ne znam gdje da stavim temu pa ako sam fulio prebacite , znaci zanimam me koje svijecice da kupim za svog ljubimca , radi se o Astri G OPC 160KS , znaci nesto sto se moze nabaviti kod nas , nista tamo neke HA-FU da narucujem , ali da je kvalitetno neke kulerske hehehehe , inace gdje to vi kupujete s zvjerkama motorima i to , nemojte mi ovih 1.2 njih krehne kremen iz upaljaca :lol::lol::lol: salim se naravno , samo bi zelio cuti najvise misljenja ovih snagatora pod haubom oni carlamaju oko toga
 
Član
NGK ;)
evo ti malo info http://www.ngksparkplugs.com/products/spark_plugs/racing.asp
pa kontaktiraj Radmilu
 
Član
NGK i ne se sekirat ja ih obicno mjenjam godisnje bar jednom nisu skupe jbi ih ali nikad nisam dozivio da crkne a kocka je bila u blokadi puno puta i sve ali ngk nikad crkla
 
super to mi je bitno , imam jos jedno pitanje sto se tice djelova , koja firma pravi djelove npr. nosace motora da su bar blizu mjerama i kvalitetu orginalnih , prijatelj je uzimo nebitno sad gdje i nosac je imao nekog hoda previse pa je odustao od kupovine i kupio orginal , i ja razmisljam o orginalu isto al et zanima me imali neko da je kvalitetan priblizno orginalu?
 
E a gdje se nalazi ova Radmila,kako da stupim u kontakt s njom posto i meni trebaju svjecice...........???ako moze ko nek odg.....:cool:
 
Član
@ cera kad otvoris bhtning na vrhu stranice ima banner taxi bar ;) to je to:icon_smile:
 
cera-fiero je napisao(la):
E a gdje se nalazi ova Radmila,kako da stupim u kontakt s njom posto i meni trebaju svjecice...........???ako moze ko nek odg.....:cool:

imas i u sarajevu , tamo iza kimteca, ne mogu se sjetiti kako se zove radnja, uglavnom od ajrodroma kada krenes desno prema nedjaricima pored auto otpada volan na oko 500m ima servis i prodavnica, nesto BON...., drze orginalne NGK provjereno, sa par mjesta su me uputili kod njih, meni su dosle 9KM po komadu ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top