Svetogrđe na Porscheu

Svetogrđe na Porscheu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ti ba erole malo pretjerujes...kazem, ljudi su i dalje ostavili one prave modele u proizvodnji...pa jebote nisu presli na ova govna, nego ih jednostavno ubacili u proizvodnju...
moraju jbg malo upadat u ovu vrstu automobila...a zadrzat se i dalje razvijat ona prava sportska vozila...
 
Ne znam,ja volim beskompromisnost.Il si jedno il si drugo,nema izmedju.

Ali to je samo moje misljenje,mislim da je porscheu dobro islo i bez onog govneta glomaznog,jebo ih on.I eto hajd nek i njega napravise,ali dizel majka mu stara,pa sad kuka,eee KUKA,pa zamisli samo porschea kako gura kamp prilikolicu,sto se mene tice to jednostavno nije porsche.Slika porschea treba da bude niska 911-ka sa ogromnim naglasenim blatobranima,325 mm sirokim zadnjim gumama,ogromnim zadnjim krilom i obrtomjerom u sredini,a ne jebeni tegljac nekih tam prikolica u kojem sjede 4 odrasle osobe od kojih vozac drzi nogu podalje od gasa jer je ukljucen tempomat. FUJ!
 
Član
jesil ti kad vidio po dalmaciji kad dodju svabe s top opremljenim BMW-om peticom i nazad prikacena kamp prikolica?
jednostavno ima bogatih ljudi, koji vole kampovati...jebote, pa kuka je kao opcija, ne dolazi na svakom...ne znam sto tolku frku dizete...
 
Član
ja nevidim nista lose to je pozitivno svaka im cast
za bogate koji oce ime luksuz a porodicno ma extra
 
Faya_M5 je napisao(la):
jesil ti kad vidio po dalmaciji kad dodju svabe s top opremljenim BMW-om peticom i nazad prikacena kamp prikolica?
jednostavno ima bogatih ljudi, koji vole kampovati...jebote, pa kuka je kao opcija, ne dolazi na svakom...ne znam sto tolku frku dizete...

Ti faya poredis bmw peticu koja je sama po sebi limuzina sa porscheom,e jbg.
A onaj ko je bogat i moze si priustiti porschea,onda si garant moze priustiti i jednog karavana tegljaca.Samo kazem da ne treba mijesati kruske i jabuke,porsche je uvijek bio trkac,auto za istinsko uzivanje u voznji (pri tom ne mislim na chilanje sa otvorenim prozorom,nego znas dobro na sta mislim),a ne neko obiteljsko auto.

Jebeni boxter,s njim je sve pocelo.Porsche sa gacicama sto bi u Sopranosima rekli:D

Ma ajd dzabe se raspravljamo,ja imam svoje misljenje,ti svoje,mozemo ovako u nedogled i samo cemo se ponavljat.;)
 
Član
nisam mislio da je Porsche kao BMW, ali su cijenom veoma malo razliciti...
al kazem, kako ljudi hoce da kampiraju, iako imaju brdo para...nisu svi ko bosanci, da se isprse i odu u hotel...
stvarno ne vidim problem u jebenoj kuki, koja se moze skinut, i izgleda kao da je nema...
 
Ma ne shavacas sta hocu da kazem,ajd jebaji ga,nebitno.

@davor:"Real cars dont have spark plugs" ? hahhaha,ooooj boge,davore u sta se ti pretvori;)
 
Član
ja podrzavam erola cuj kuka i Porsche :icon_rolleyes:

ljudi alo dodjite TOBE sjetite se BAD BOYS kad will smith i martin lowrence voze 911 ljudi porsche je bas samo gas, to je auto napravljeno samo da sjednes i ne mislis ni ocemu samo vozi sto jace i sto brze i ono ce opet htjeti jos, onu brutalnost kako izgleda tako i motora a vidi sad sve to I KUKA pa dajte stvarno

evo za one koji su zaboravili sta je bit PORSCHE-a
97tt.jpg
[/url][/img]
 
hajd kamp kucica inekako..ali zamisli prikolicu i u njoj se nalazi neki krevet..seli se cojk pa prevlaci sa porsche.om stvari :lol:
 
Član
Sta se cudite... Ja cuo neki dan Ferrari planira praviti neke nove kamiJone, u sustini lete da vam dalje ne opisujem... Svima recesija samo haman njima nije :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top