Svasta nesto :D

Svasta nesto :D

Član
Nije nesto al ajde,kad mi ni ostali radovi nisu nesto :/
PRE
11l6251.jpg

POSLE
28hzuhw.jpg
 
Član
prednji dio i uredu nekako al zadnji dio si ukrivio i sve ti je otsilo previse u stranu nije lego na pozadinu kako treba trazi drugu pozadinu il ovu doradi..;)
 
Član
Ok hvala,promenicu ;) . Ali aj mi daj dva saveta Gde da nadjem dobre pozadine i dobre slike automobila i kako da uradim belu boju u PS ali sa svim senkama ? :icon_question:

soffa je napisao(la):
prednji dio i uredu nekako al zadnji dio si ukrivio i sve ti je otsilo previse u stranu nije lego na pozadinu kako treba trazi drugu pozadinu il ovu doradi..;)

Ok hvala,promenicu . Ali aj mi daj dva saveta Gde da nadjem dobre pozadine i dobre slike automobila i kako da uradim belu boju u PS ali sa svim senkama ?
 
Član
pa druze imas netcarshow sta pozelis auta i pozadina flickr carwallpaper itd itd i u ostalom google i deri tako i za bijelu boju tutorial youtube trazi kucaj a evo ti primjer iz narandzaste u bijelu za sekundu,,znaci adjustements channel mixer i izaberes boj auta i automaski dobijes bijelo..malo se igraj pojacaj ksanije svijetlost kontrast i to je to...
Mh1Es.jpg
 
Član
soffa je napisao(la):
pa druze imas netcarshow sta pozelis auta i pozadina flickr carwallpaper itd itd i u ostalom google i deri tako i za bijelu boju tutorial youtube trazi kucaj a evo ti primjer iz narandzaste u bijelu za sekundu,,znaci adjustements channel mixer i izaberes boj auta i automaski dobijes bijelo..malo se igraj pojacaj ksanije svijetlost kontrast i to je to...
Mh1Es.jpg

To kralju :cool: takav je Ford trebao da bude od pocetka al sam ga putnuo u Crno-belu jer nisam znao kako toliko dobro da ga ofarbam hvala puno kacim uskoro doradjeni :icon_smile:
 
Član
ee jbg ti..pa sto zuris i uvjek ovu zadnju gumu pokvaris kao da je otpala i boje uradis nekako nisu ti u skladu sa pozadinom,,al dobro je ide na bolje..all polaho i gledaj da to upasujes kako treba...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
ee jbg ti..pa sto zuris i uvjek ovu zadnju gumu pokvaris kao da je otpala i boje uradis nekako nisu ti u skladu sa pozadinom,,al dobro je ide na bolje..all polaho i gledaj da to upasujes kako treba...;)

xaxaxaxxaa hvala drago mi je sto se napredujem :icon_smile: ... A sto se tice Zadnje gume i hteo sam da bude malcice zakrivljena zbog ogibljenja ali sad vidim da je greska,nema vise toga ;)
 
Član
VV-Driver je napisao(la):
i svako auto na isti kalup, hauba preko farova :LOL:

Auu al me po*** brate nije nego samo neki izgleda interesantnije mada jeste i nepotrebno ali i neskodi jaku si mi zamerku nasao nema sta :lol:
 
Član
za sad jos uvijek ne mijenjaj pozadine jer ni na jednoj nisi pogodio ni perspektivu ni atmosferu. radi za sad manje promjene, pa postepeno komplikuj:icon_smile:
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
za sad jos uvijek ne mijenjaj pozadine jer ni na jednoj nisi pogodio ni perspektivu ni atmosferu. radi za sad manje promjene, pa postepeno komplikuj:icon_smile:

E tu si u pravu ima mnogo stvari koje ne znam pa moram jos da vezbam,cenim misljenje. ;)
 
Top