Susret golfova 1 i 2(golfijada)

Susret golfova 1 i 2(golfijada)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
ha bilo golfijada ha bilo vw meat.....meni je svejedno.....da dodjem s 1,2,3 auta.....sa Rat.;old,stock ili german style....
nikakv problem:D
 
Član
previse je nadrealno da bude samo golf meet...
mislim ja bih volio...ali...
ovo je balkan...mi smo balkanci... :lol:
 
Legend
ma najbolje je napraviti vw meet, jer ipak neamo mi toliko auta da bi napravili nesto WOW sa samo jednim modelom.. kao sto to mogu njemci, ameri, ovi oni..

u biti napravit vw okup, stim da dok se auta budu parkirala grupisati ih po generacijama, i to je to..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma najbolje je napraviti vw meet, jer ipak neamo mi toliko auta da bi napravili nesto WOW sa samo jednim modelom.. kao sto to mogu njemci, ameri, ovi oni..

u biti napravit vw okup, stim da dok se auta budu parkirala grupisati ih po generacijama, i to je to..

ja se slazem...
i dobro vodite racuna o datumu...
nemojte poklapati datume(kao prosle godine)
ja sam vise,da sad kazete datum i da se ljudi"pripreme"
a ne da te iste ljude pitate kako kome odgovara,(to ode u p... materinu)
 
Legend
ne moze kad kome odgovara..
ne odredjuju datum ucesnici vec organizator..
ne zelim se mjesati u organizaciju (osim ak ne bude potrebno) ali iz dosadasnjeg iskustva, svaki put kad sam ja nesto pokusao organizovati bilo je, ja ne mogu tad, tad je ovo, tad je ono..

toliko o datumu

poslije toga takodje lokacija..

svi bi dosli, ali je svima daleko.. i svak naravno vuce vodu na svoj mlin (citaj svak oce da to bude u njegovom gradu) a meni je bas gust taj put od grada do grada sa rajom, zaje*ancija, shega..

mislim da bi super bilo kad bi se taj prvi organizovao negdje u okolici tuzle, sljedeci negdje oko zenice, sarajeva i tako napravit 3-4 meeta u toku godine, da bude stvarno dosta raje..
 
Član
Smijesno. Nemoze se to tek tako izorganizovat.... Cuj hajmo pravit meet, pa onda ko dolazi.

To se mjesecima priprema, razmatraju lokacije, priprema sadrzaj... bla, bla, bla. Najbolje bi bilo dogodine (npr. Juni- nebitno) napravit vw meet, al' bash se potrudit i sve lijepo pripremit. Eto ako neskontate nista pokusacu ja (sa Noketom ako htjedne) sa josh par ljudi organizovat meet.


p.s.
Na meet (pravi meet) se salju pozivnice odabranim ljudima (autima)...
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Smijesno. Nemoze se to tek tako izorganizovat.... Cuj hajmo pravit meet, pa onda ko dolazi.

To se mjesecima priprema, razmatraju lokacije, priprema sadrzaj... bla, bla, bla. Najbolje bi bilo dogodine (npr. Juni- nebitno) napravit vw meet, al' bash se potrudit i sve lijepo pripremit. Eto ako neskontate nista pokusacu ja (sa Noketom ako htjedne) sa josh par ljudi organizovat meet.


p.s.
Na meet (pravi meet) se salju pozivnice odabranim ljudima (autima)...

tako je dado ;)
aBd dolazim i ja :icon_smile:
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Smijesno. Nemoze se to tek tako izorganizovat.... Cuj hajmo pravit meet, pa onda ko dolazi.

To se mjesecima priprema, razmatraju lokacije, priprema sadrzaj... bla, bla, bla. Najbolje bi bilo dogodine (npr. Juni- nebitno) napravit vw meet, al' bash se potrudit i sve lijepo pripremit. Eto ako neskontate nista pokusacu ja (sa Noketom ako htjedne) sa josh par ljudi organizovat meet.


p.s.
Na meet (pravi meet) se salju pozivnice odabranim ljudima (autima)...

Mudro zboris momce, a to za pozivnice se SLAZEM U POTPUNOSTI auta koja bi se posebno voljela vidjeti na meetu i jos vaznije LJUDI (koji voze ta auta) dobijaju pozivnice (ODABRANI)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
vw_damir je napisao(la):
Smijesno. Nemoze se to tek tako izorganizovat.... Cuj hajmo pravit meet, pa onda ko dolazi.

To se mjesecima priprema, razmatraju lokacije, priprema sadrzaj... bla, bla, bla. Najbolje bi bilo dogodine (npr. Juni- nebitno) napravit vw meet, al' bash se potrudit i sve lijepo pripremit. Eto ako neskontate nista pokusacu ja (sa Noketom ako htjedne) sa josh par ljudi organizovat meet.


p.s.
Na meet (pravi meet) se salju pozivnice odabranim ljudima (autima)...

Mudro zboris momce, a to za pozivnice se SLAZEM U POTPUNOSTI auta koja bi se posebno voljela vidjeti na meetu i jos vaznije LJUDI (koji voze ta auta) dobijaju pozivnice (ODABRANI)

Za takvo nešto se ne priprema na forumu, kad se pripremi onda se na forum jednostavno stavi datum i mijesto da ljudi dođu... tu treba prvo sponzora naći i dobru lokaciju... pa tu istu lokaciju unaprijed pripremiti kako treba da izgleda... i td... i td... mislim ako hoćete da napravite nešto kao što prave u Karlovcu... i da znate, treba hrpa love za takvo nešto... ;)

Bolje napravite meet klasični za vw fanove, roštilj, pivo, muzika... bez ikakvih organizovanja sem mjesta i datuma... i to je to, samo dobra volja raje da se druži :)

pozz.
 
Član
Bice tu golfova dosta nemas bas u zepce neki veliki parking kao recimo ispred fisa.Pozz Mato P.s ima mjesta na stocnoj kolko hoces:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top