Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Amer je napisao(la):
svaka cast na autu i na uradjenom poslu cuvaj je
a bil se moglo izvesti da se zamjeni mjenjac a da se ne mjenja motor
to je radio ja mislim TDI-power na bmw

Može,pa motor nisam ni mislio mjenjat. Zašto misliš da se treba motor mjenjat?

dečki hvala komplimentima za moja kolica;)[/u]
 
Član
Druže extra pila,zajedno sa Skylineom GT-R najjači Japcars.
Evo nađoh u telefonu slike od prije 2 godine,još ih čuvam jer je stvarno extra,pa rekoh da ti pošaljem

[attachment=26010][attachment=26011]
 
Član
djordjep je napisao(la):
Druže extra pila,zajedno sa Skylineom GT-R najjači Japcars.
Evo nađoh u telefonu slike od prije 2 godine,još ih čuvam jer je stvarno extra,pa rekoh da ti pošaljem

to su slike sa 402 SR u Velikoj Gorici...tada sam na autu imo samo felge...
 
Član
nego suska se nesto non stop pa me zanima jel brzi opel od ove supre .(necu sad navodit u detalje koji ope;)l) nego me cisto zanima odnos sa tim autom iako nepriznajem rejs na ulici......:icon_rolleyes:
 
ma veliki hendikep ove supre je mjenjač..al to se riješava polako.. jel tako kolega;)..,ta trka između supre i tog opela je več postala gradski derbi :lol:...
 
Član
calibra turbo-žu je napisao(la):
ma veliki hendikep ove supre je mjenjač..al to se riješava polako.. jel tako kolega;)..,ta trka između supre i tog opela je več postala gradski derbi :lol:...

tako je kolega!;)
 
ma supra je avion na cetiri tocka...nemam sta drugo reci...:icon_eek:
Ev ti moj mjenjac iz golfa ako ti stagod moze pomoci...:lol::lol::lol:
Samo naprijed,pozdrav tebi a pozdrav i za opela...
 
Član
moj jos ne ostvareni san:icon_cry: ...kad sam je vidio na slikama sa SR-a iz Osijeka, samo sam cekao da se pojavis na nekom forumu...svaka cast brate...bolje nisi mogao naci...:cool:
odakle si tacno?...mozda bih naletio jedan dan (vikend) da je vidim, ako nije problem:icon_smile:
 
Super Moderator
prelijepa je druze
svaka cast ne mogu je se nagledat vjeruj
svaka cast jos jednom i cuvaj je ;)
de mi samo reci koliko brzina ona ima :D
 
Član
srdjo je napisao(la):
moj jos ne ostvareni san:icon_cry: ...kad sam je vidio na slikama sa SR-a iz Osijeka, samo sam cekao da se pojavis na nekom forumu...svaka cast brate...bolje nisi mogao naci...:cool:
odakle si tacno?...mozda bih naletio jedan dan (vikend) da je vidim, ako nije problem:icon_smile:

Iz Županje sam,nije daleko od tebe. Možeš doć kad:icon_smile: god želiš....

allroad je napisao(la):
prelijepa je druze
svaka cast ne mogu je se nagledat vjeruj
svaka cast jos jednom i cuvaj je ;)
de mi samo reci koliko brzina ona ima :D

hvala ti!;)
za sada ima 4 brzine,a kad stavim manualni mjenjač imat će 6 brzina....previše ga ovaj automatik zaj*eva...
 
Član
organizovacu se jednu subotu ili nedelju pa cu naletiti...;)
naravno prije toga cu ti poslati PM, da ne bude da odes negdje, pa da dzabe dodjem:icon_biggrin:
 
Top