Super nagrade za super brza auta!

Super nagrade za super brza auta!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo, naš Klub (AK HERCEGOVINA) raspisuje nagrade za najbrža auta na našim utrkama (u Mostaru!).

Zapravo, o čemu se tu radi:
Ponukani odljevom "mozgova" ups. čitaj brzih auta iz naše male BiH na utrke u okolne državice - čitaj Hrvatska i možda neke druge, odlučismo ponuditi nagrade za nastup superbrzih auta na našoj utci u Mostaru. Kako naši BiH državljani okolo voze jer ovdje "nemaju konkurencije" evo im prilike bez konkurencije (naravno osim njih samih(!?) ako stranci ne dođu) zaraditi dobre parice u Mostaru.

Šlag je uvijek na kraju:
Ostvareno vrijeme u utrci (ne računa se kvalifikacijska vožnja ili trening) ispod 11,000 sec (znači 10,000 – 10,999) - vozač dobiva extra bonus: 1.000,00 Eura!!
Ostvareno vrijeme u utrci (ne računa se kvalifikacijska vožnja ili trening) ispod 10,000 sec (znači sve do 9,999) - vozač dobiva extra bonus: 2.000,00 Eura!!!!!!

Ukoliko vozač najavi svoj dolazak i ulazak u klasu 10 ili 9 sekundi najmanje 45 dana prije dana utrke - nagrada se povećava za 50 % (znači 1.500,00 ili 3.000,00 eura).

Naravno, samo najbrži u dva dana eventa koji će biti održan 3. i 4.10.2009. može to dobiti.

Da vidim šta mislite o tome?
Mislim nema se šta misliti - već raširite okolo vijest i dođite da to vidite!




http://www.akhercegovina.com/Forum/viewtopic.php?f=14&t=214
 
opaaa:icon_eek: ovo ce da bude zestokoo...bice stranaca u to sam uvjeren samo ako se prosiri dalje..
svaka cast na ovom potezu..;)
 
Član
Svaka čast za ovaj potez,valjda ovo govori o istinskim ljubiteljima ovog sporta ?!
Koji je izvor novca,ako nije tajna,pošto se ne radi o maloj svoti?

P.S. Ode Basta u tajkune... :D
 
Član
lijep potez AK HERCEGOVINA i u svakom slucaju dobro doslo svakome tko osvoji 1 ili 2 hiljade eura, ali opet to je smjesna cifra nasprem one koja je sklepana u auta koja ce voziti toliko...
Nemoj tko da me shvati pogresno... al opet morao sam napisat jbga... ako pravim ili imam plan da pravim auto koje ce vozit ispod 11 sec 2000 eura je nista... dobre 4 gume tipa M&T ili Hossier :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top