Super Drag online igra

Super Drag online igra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U ovoj se igri radi o drag utrkama jako dobra grafika i realan izgled vozila mozete u svoje vozilo stavljati djelove i odredjene stvari u tuning shopu.Preko dyno testa gledati snagu motora stavljati felge gume koje ce ciniti da vam auto ne proklizapa pri maksimalnom broju obrtaja Tuning motora izgleda auta.Jako dobre drag utrke.Tko zeli nek igra evo web.

WWW.NITTO1320LEGENDS.COM

Kliknite play now kad vam izbaci i download igru i registiriraj te se i budemo napravili Team tamo Bh Tuning. Ja igru igram 2 god i jako je dobra.Ako vam je sto nejasno pitaj te me preko pm.Ili na msn

kico_xx@hotmail.com
 
Član
Ja nikad nisam mogao nesto zaraditi, posle svake trke trosi pare na popravke, ebo ti tako auto :lol:
 
Član
Igrao jos davno, dok je bila prva verzija igrice, koja mi se i vise svidjala. Imao sam Civica koji je vozio najbrze 8,26, a rekord za Civica tog je bio 8,1 s. Taj rekord nikad nisam uspio oboriti... :icon_rolleyes:
 
boki to je stari dio nito legends ovo je novi ;)

a to sto ti je pucalo u motoru to je do loseg tunera :lol:stavljas djelove koji ne odgovaraju i nesto ode recimo stavis klipove za kompresiju 11 i stavis turbo i onda puca blok i sta ja znam ventili pucaju...ja je i dan danas igram vozim evo 9 sec
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
boki to je stari dio nito legends ovo je novi ;)

a to sto ti je pucalo u motoru to je do loseg tunera :lol:stavljas djelove koji ne odgovaraju i nesto ode recimo stavis klipove za kompresiju 11 i stavis turbo i onda puca blok i sta ja znam ventili pucaju...ja je i dan danas igram vozim evo 9 sec


Pogledaj te moja 3 acc boost666 alfonso666 n i s s a n vec igram 2 god tu igru ako hocete da se zagrijemo par clanova budem vam ja sastavljo auta da idu ko vragovi imao sam intengru gsr od 747 hp auto je islo 7.9 sec sa kvarovima po 200$ sitno nest a ja sam pravio auta koja su isla i do 7.2 do 7.3 trgala asvalt na stazi zaradjivao ogromne pare ako tko hoce ajmo ponovo igrat al ko team xD

legionar je napisao(la):
Meni non stop neto pucalo oko motora i okanio se ja :icon_smile:

Care treba auto znat slozit a ne turbo nitro intercooler i klipove lool sta ce ti tu valjat sve prvo izmjenjas glavu motora i sve ostalo na motoru i onda nitro i turbo i auto ima da ide.Ako nekom treba obratite mi se na pm ni igrici na 3 acc koja sam naveo
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
boki to je stari dio nito legends ovo je novi ;)

a to sto ti je pucalo u motoru to je do loseg tunera :lol:stavljas djelove koji ne odgovaraju i nesto ode recimo stavis klipove za kompresiju 11 i stavis turbo i onda puca blok i sta ja znam ventili pucaju...ja je i dan danas igram vozim evo 9 sec


Pogledaj te moja 3 acc boost666 alfonso666 n i s s a n vec igram 2 god tu igru ako hocete da se zagrijemo par clanova budem vam ja sastavljo auta da idu ko vragovi imao sam intengru gsr od 747 hp auto je islo 7.9 sec sa kvarovima po 200$ sitno nest a ja sam pravio auta koja su isla i do 7.2 do 7.3 trgala asvalt na stazi zaradjivao ogromne pare ako tko hoce ajmo ponovo igrat al ko team xD

legionar je napisao(la):
Meni non stop neto pucalo oko motora i okanio se ja :icon_smile:

Care treba auto znat slozit a ne turbo nitro intercooler i klipove lool sta ce ti tu valjat sve prvo izmjenjas glavu motora i sve ostalo na motoru i onda nitro i turbo i auto ima da ide.Ako nekom treba obratite mi se na pm ni igrici na 3 acc koja sam naveo



Hocemol kakav tim napraviti.. moj nick je admircernica , imam i no1 mrva
 
aj pravite team pa da malo uzimamo lovu mada htio bi ja da nabrijem evo ali nema love a neda mi se po 500 zaradjivat
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
aj pravite team pa da malo uzimamo lovu mada htio bi ja da nabrijem evo ali nema love a neda mi se po 500 zaradjivat

Ja vozim srednje turnire i imam Reaction time r/T cak 514 532 tak mi se krece
 
a znas li tacno kolko zauzima ova igra da bi download

pa bi ja onda malo raspalio po autima da vas oderem sviju
a ta ideja zateam nije losa ev ja sam za sam mi recite koliko zauzima

evo skino sam je al nemogu creirat acaunt da igram neznam sto je mozel mi neko reci sto je problem
 
Član
Ja sam napravio tim!? Imam nas troje od toga moja su dva acc-a :)
Tim se zove "BH Outlawz" ako se nevaram vise sam i zaboravio!!
Vozim Acord-a atmosferca, reakcija cca 520 a vrijeme 12.6xx-12.7xx i turbaka isto vrijeme otprilike samo bez nitra :) Ubrzo ce biti i Mazda3 u mom vlasnistvu
Bar se u igrici mogu rasipat kad nemogu ovako :)
ako ko hoce u tim pa da se zezamo samo nek se javi, sto vise to bolje :) ev i moj msn cera_adi13@hotmail.com pa bujrum
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top