sudar

sudar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jest al su htjeli da mi naprave da je budem 3 ampule sam duvao i sve su pokazale 0,00 al et slucaj je uzeo okp i sve ce biti ok jedino ima malo problema oko osiguranja davali mi 1500 za kola kazu totalka a ja u ono auto ulozio 9000:icon_sad:
 
pitaj salema njuma sam dao preko 6000 samo za motor 3200 sa svim servisima trap nov uradio sve sto je se moglo zamjeniti stavio novo nemogu ga nikada prezaliti al auto mi jednostavno baksuzno bilo mada sam uzeo drugo al nije to to
 
Legend
jbg steta druze,bas je imao jeben zvuk i oni xenini su bili tip top,al opet najvaznije je da vama nije nista,al onaj sa audijem je moj bivsi nastavnik iz osnovne,cojek je malo smotan i oci mu malo sveraju al et
 
Član
Nexus je napisao(la):
jbg steta druze,bas je imao jeben zvuk i oni xenini su bili tip top,al opet najvaznije je da vama nije nista,al onaj sa audijem je moj bivsi nastavnik iz osnovne,cojek je malo smotan i oci mu malo sveraju al et

:lol::lol:
umirem:cool:
 
Nexus je napisao(la):
jbg steta druze,bas je imao jeben zvuk i oni xenini su bili tip top,al opet najvaznije je da vama nije nista,al onaj sa audijem je moj bivsi nastavnik iz osnovne,cojek je malo smotan i oci mu malo sveraju al et

to si u pravu da je malo smotan a i nevidi dobro a covjek koji je uzeo bmw isjeko ga cijelog sve djelove poskido tako da ga vise nece biti na ulici a komplet grana sa njega ide na drugog sto sam uzeo tako da ce i ovaj imati isti zvuk:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top