sudar

sudar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
evo sad bas gledam kroz prozor,kad magistralom kod hotela tz,prolazi neki BMW kockica crveni zaletio se i udario u bijelog Audija A4,Izgleda da je vozac BMW-a povrijedjen,ako ima ko info neka pise...

evo upravo sam bio na mjestu dogadjaja,ispravka,povrijedjen je suvozac,izgleda osto bez jezika,a vozac Audija je zdrav i citav,iako je od udara odletio 10-tak metara,a sta i kako se dogodilo to jos ne znam,sta vise reci osim zelim brz oporavak povrijedjenom...
evo i slika jedna
 
Član
mensecini da je to bmw od onog momka sto je radio jedno vrijeme na praonici kod mikija ondje,
nak nizi momak,crn,brzo prica pravo,ne mozes ga nista razumit.
ima dvije rore pozadi i fin zvuk bmw ima,ak je to taj
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
mensecini da je to bmw od onog momka sto je radio jedno vrijeme na praonici kod mikija ondje,
nak nizi momak,crn,brzo prica pravo,ne mozes ga nista razumit.
ima dvije rore pozadi i fin zvuk bmw ima,ak je to taj

jes jest to je taj
 
Član
steta lijep bmw bio a i fin zvuk imo
a tom sto je osto bez jezika,nadam se da ce mu to prišit kako treba,nece moch lizat
mislim sladoled
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
steta lijep bmw bio a i fin zvuk imo
a tom sto je osto bez jezika,nadam se da ce mu to prišit kako treba,nece moch lizat
mislim sladoled

Znas Cazima, ista ta praona, dole gume radio, e to je njegov sin, isli su niz magistralu od djamije, htjeli prema el.distribuciji da skrenu, a4 audi stojao na semaforu za pravo, i kada se upalilo zeleno odlucio je i on da skrene prema el.distribuciji, i tu su se nasli ...

Obadvojca u BMW su ozljedjeni no dobro su i van zivotne opasnosti.
 
Član
daki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
steta lijep bmw bio a i fin zvuk imo
a tom sto je osto bez jezika,nadam se da ce mu to prišit kako treba,nece moch lizat
mislim sladoled

Znas Cazima, ista ta praona, dole gume radio, e to je njegov sin, isli su niz magistralu od djamije, htjeli prema el.distribuciji da skrenu, a4 audi stojao na semaforu za pravo, i kada se upalilo zeleno odlucio je i on da skrene prema el.distribuciji, i tu su se nasli ...

Obadvojca u BMW su ozljedjeni no dobro su i van zivotne opasnosti.

cek pa ko je sad kriv? mislim nikako mi nije jasno .... a dobro je da su svi OK ....
 
Legend
daki je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
steta lijep bmw bio a i fin zvuk imo
a tom sto je osto bez jezika,nadam se da ce mu to prišit kako treba,nece moch lizat
mislim sladoled

Znas Cazima, ista ta praona, dole gume radio, e to je njegov sin, isli su niz magistralu od djamije, htjeli prema el.distribuciji da skrenu, a4 audi stojao na semaforu za pravo, i kada se upalilo zeleno odlucio je i on da skrene prema el.distribuciji, i tu su se nasli ...

Obadvojca u BMW su ozljedjeni no dobro su i van zivotne opasnosti.

jarane kolko ga je derno odletio je 10 metara,zamalo nije stub potrefio
 
N

nenad

Sad sam i ja proso, i vidim jos traje uvidjaj, a BMW pravo razbijen!
 
N

nenad

Dvije osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći

Danas oko 17:10 sati u ulici Obala Zmaja od Bosne u Tuzli dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su dvije osobe povređene. U saobraćajnoj nesreći su učestvovali K.E. (1985) iz Tuzle koji je bio za upravljačem BMW-a E30 crvene boje (290-J-726) i T.N. (1978) iz Tuzle koji je u trenutku nesreće upravljao automobilom Audi A4 bijele boje (694-E-813).

˝K.E. i N.N osoba koja se u trenutku nesreće nalazila na mjestu saputnice u BMW E30 su zadobili povrede, te su prevezeni na UKC Tuzla. Ljekari se još uvijek nisu izjasnili o stepenu povreda ˝, kazao je dežurni operativac u MUP-u TK.

Više informacija o uzrocima saobraćajne nesreće biće poznato po završetku uviđaja.

[attachment=14696]

[attachment=14697]

http://www.tip.ba/2009/02/09/automobilska-nesreca-u-tuzli/
 
Član
Nadam se da ce sve oke biti, a bmw je dobio svoje pravo..naspram vrata izgleda da se i krov usinuo od udara...
 
Član
ja kad sam se vracao kuci sposla oko 16h na brcanskoj kod stanice proletio je taj bmw ko avion......policija gledala i nista samo se okrenule...i eto tu je parkirao... na magistrali:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top