Sudar Kamion - Cisterna 24.07.08.

Sudar Kamion - Cisterna 24.07.08.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemam info, samo sam slikao...
240720082036mediumrb3.jpg

240720082037mediumcp9.jpg

240720082038mediumte4.jpg

240720082039mediumwf1.jpg
 
Član
i moja prva pomisao je bila sta li je sa vozacem kamiona... ove cisterne su pravo izdrzljive. neki dan mi prica dajdza. on se u kanadi bavi vozanjem tih cisterni i tako toga, nafta folovi. i prevrnula se cisterna negdje. ni jednog udubljenja nije bilo. samo je okrenuli, i pici dalje...
 
Član
ovaj s opelom je negdje dobru sadaku uijelio a ovaj vozač kamiona nije mogo živ ostat nikako...
po meni kabina mu se razletjela radi težine ovog pijeska koji je imao pozadi ...
 
Član
kamion firme iz ilijasa Mitro ili Mipro Gradnja tako nest!!!
vozac kamiona zadrzan u bolnici, ziv je!!!
 
Član
c SEat a je napisao(la):
kamion firme iz ilijasa Mitro ili Mipro Gradnja tako nest!!!
vozac kamiona zadrzan u bolnici, ziv je!!!

vozaca je odvezla hitna kad sam ja dosao.

kadet je kriv za sve. stao je na cesti. sta ces kad nema gdje drugo stati. prvi kamion ga je obilazio. a drugi kamion se malo vise zaletio, tragovi kocenja su bili bar 70m ako ne i vise...
masa,masa, inercija ga vukla... nije mogao zakociti na mokrom da je isao 20km/h a kamoli...
 
Član
Tuga... kad pogledas kamion, zemlju, prikolicu, smrskanu kabinu... i pomislis na covjeka koji je samo zaradjivao za svoj kruh...
 
Član
LudoA je napisao(la):
Tuga... kad pogledas kamion, zemlju, prikolicu, smrskanu kabinu... i pomislis na covjeka koji je samo zaradjivao za svoj kruh...
Zao mi je kad se ovako nesto desi, ali ovo je u omjeru 1:50 da se ovako nesto dogodi vozacu kamiona... Bez uvrede, ali ja te sofere ne volim sekunde, Pogotovo ove sto voze kamion na "local" (po gradu, male ture) oni voze kao da je cesta njihova, sto jest, jest... Ja sam imao dosta bliskih situacija sa kamionima, pa ih bas i ne volim... Ne znam za vas...

I, meni je veca tuga kad pogine covjek u NPR. golfu 1, 2, 3, 4, 5, kad ga udari kamion, a vozac kamiona se i ne ogrebe...
 
Član
vidio sam ovo neki dan u blazuju kad sam se vraco iz sarajeva a golemo tuga je ovo al dobro je kad je coek osto ziv ikako koja sreca
 
Član
dobre je sadake dao ako je ziv odto, natovaren, jos s prikoliicom, sa slika bi se reklo da su ga u komadima izvadili iz kabine.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top