SUDAR Caddy i VW 4 Policija u BiH

SUDAR Caddy i VW 4 Policija u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
PREUZETO SA PUNGAS.COM

Nas uzor na cesti...

Vozimo se drug i ja na relaciji Doboj - Zenica, prema Zenici, vrijeme uzasno, poledilo, snijeg sipa, nema teorije voziti brze od 60km/h, odjednom kolonu vozila prolazi, ukljucujuci i mene, Renault Laguna, krece se minimalno 100km/h i par sekundi za njim ide policijska cetvorka sa rotacijom...
Hajd, prodjose oni i mi komentiramo kako ce onaj sa lagunom najebat, nakon par kilometara ugledamo ovu scenu:

2005772131594261866_rs.jpg


Ovo je drug sliko, ja nisam mogo od smijeha...
Ima jos slika, al mi nije dao, njemu krivo, stari mu milicajac...
 
Član
:):icon_idea::icon_question::icon_rolleyes::lol::DHe he , ipak su na vrijeme odustali (ugasili rotaciju :D )
:icon_twisted::icon_evil::cool::icon_exclaim:;):icon_sad::icon_confused::icon_redface::icon_smile::icon_arrow::icon_biggrin::icon_cry::icon_mad:
 
Član
sta ce drot,ima sdi,forsira ga maximalno i konta stici lagunu,koja je bar za 60ks jaca od njega...mora se ovo desit...
 
Član
gogg je napisao(la):
sta ce drot,ima sdi,forsira ga maximalno i konta stici lagunu,koja je bar za 60ks jaca od njega...mora se ovo desit...

ja kolko znam i kolko vidjam svaki dan, bar u sarajevu svi su TDI
 
Član
300 ili 100 KS, po snijegu je gotovo nebitno, ako je samo jedna pogonska osovina. Sreca sto u ovom slucaju umjesto Caddy-a nije naletila kakva dvica, po tome koliko je cetvorka zguzvana, taj u dvici bi garant bio u kriticnom stanju, ako je ovo rezultat frontalnog sudara.
 
Član
da bog sacuva,primjer neukog covjeka koji izigrava nesto na cesti po vremenu kada nijedan zdrav covjek ne treba da vozi iznad 60.. ali eto to je nasa policija... mogli su bezveze da ubiju tog lika u caddyu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top