Struja skutera

Struja skutera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ovako je sve pocelo prije otprilike mjesec, prvo mi je otisla jedna sijalica na skuteru, ali samo kratko vise nije radilo. Uzmem ja dvije nove ubacim, radi sve, istom poslije 2 dana ode ponovo sijalica na istoj strani ali ovaj put skroz, znaci i dugo i kratko i ponovo ja uzmem dvije nove, hajd reko nek ima rezervna. Opet nakon par dana ode sijalica na istoj strani, opet samo kratko. Tad otpojim neonku sa sijalice i spojim na prekidac i sve radilo sa novom sijalicom. I sinoc opet da se provozam, upalim skuter, svjetla, upalim neonku, istom ona samo zatreperi, a u istom momentu kad sam upalio neonku opet je otisla ona ista sijalica opet samo na kratkom, i usput se pozdravila i neonka.
Ljudi ludim vise od ovog, sve je spojeno kako treba al ne znam sto vise sve ovo crkava.
Znal ko do ceg bi moglo biti, da provjerim!!???
 
Član
Ja odavno cuo ( mozda istina, mozda ne ) da neonke na skuter nikako ne idu, jel trose mnogo struje i smetaju radu ostatku elektronike....Mozda i to bude problem, sta znas, proveri ....
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Ja odavno cuo ( mozda istina, mozda ne ) da neonke na skuter nikako ne idu, jel trose mnogo struje i smetaju radu ostatku elektronike....Mozda i to bude problem, sta znas, proveri ....

moj prijatelj ima na speedfight2 ci i radi odlicno nikad nikakvi problema
e sad koja je neonka kod tebe
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Ja odavno cuo ( mozda istina, mozda ne ) da neonke na skuter nikako ne idu, jel trose mnogo struje i smetaju radu ostatku elektronike....Mozda i to bude problem, sta znas, proveri ....

Ma stvar je u tome sto ja imam vec skuter evo trecu godinu, a od prve je spojena neonka i nikad nije bilo ni nesto slicno ovome.
A kod mene je ona sto se spoji na upaljac u autu, pa sam ja to precvikao i spojio direktno na akumulator, ali to nema veze sa sijalicama jer one moraju raditi kad se upali motor i sa i bez akumulatora.
 
Član
vidi da ti nije koja zica gola pa dodiruje nesto i stvara kurslus.moze ti biti i do reglera.on ti regulise napon i sve ostalo.kad on pregori onda daje vise struje i pregori jedno po jedno.
imas stranicu http://www.mojskuter.com tu imam momaka znaju oko skutera oni ce ti najbolje pomoci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top