Street Race Sarajevo 2008

Street Race Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alen_P je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
super super
koja li ce bit najsporija klas :D  13 :D
Hoćeš li voziti ?

trebao bi ako budem tu, jer ima nekih jos Race-ova , kontao i u mostar pa pravo na more!!
ne znamo jos nist,ak budem u SA hocu 100%, dolazite kod mene ja stanujem ovde na Ilidzi ;)
 

IGY

Član
c SEat a je napisao(la):
ja ne znam kako je vama ali veca je furka vozit  
neg DB i Stayllll!?!?

prosle godine sam vozio i brpap, ove sam prvo malo na styl isao, medzutim dB ti daje istu car kao voziti, bar meni jer sam se okusao u svim stranama street race-a
 
Član
IGY je napisao(la):
c SEat a je napisao(la):
ja ne znam kako je vama ali veca je furka vozit  
neg DB i Stayllll!?!?

prosle godine sam vozio i brpap, ove sam prvo malo na styl isao, medzutim dB ti daje istu car kao voziti, bar meni jer sam se okusao u svim stranama street race-a

daj igy priznaj :icon_biggrin: trka je trka to ti bar znas kad si sve to prosao :) ona pista kad se ukaze ispred tebe , raja sa svih strana
haos
i trka je uvjek zanimljivija od svega ostalog
 
Nece sa nitko na race ni u Sa ni u BL http://www.aladin.info/vremenska_prognoza/index.php?id=BKXX0001&length=10&grad=Banja%20Luka,%20Bosna
 
Član
e jebiga sada , nemojte mjestazi babe i zabe... neka svako gleda svoja posla i fura sta hoce. ja cjenim svakog stylera i db dragera i svu raju ali nista se uporediti ne mozes s recimo nekim autom koji vozi 11-12 sekundi. to je adrenalin
 
Član
Probao sve tri discipline ... Svaka ima svoje drazi, ali ipak race je race
Ravna pista i dva auta ... trka na 402 m i na kraju bude jos fotofinish, pa se ne zna do zadnjeg ko je prosao, ko probio, ko izgubio ... uzbudjenja nikad ne manjka

Da napomenem, ja jos vozim u 15 klasi, koja je spora, sta mislite kako je vozacima u 11-12

Al opet, svako ima svoje veselje ... ne treba omalovazavati niciju disciplinu
 
Početnik
a zamisli kako je takmicarima koji idu preko 160dB....



znaci ovi ovde rezultati su kao auta 17 sekundi ...


dule je napravio nesto od 15 sekundi ...
a gdje su oni koji imaju 11 ili 12..


na prostorima bivse Jugoslavije ih nema....


to klase 15 sekundi , idu fabricki auti ... recimo cak i moj ..



i isto tako nemozes kupiti nijedan fabricki auto koji ima na 140dB muziku , dok mozes kupiti fabricki auto od 13sekundi... mislim 13.0XX
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top