street race mostar 30.05.2009 - SLIKE

street race mostar 30.05.2009 - SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hoće li meni netko objasniti ovu razliku mala - velika auta?? Zšto bi Audi A3 bio veće auto od Fabije ili Ibize :icon_question: Nema mi ovo logike nikako :icon_eek:
 
Član
I meni je to isto nejasno al sve mi suhva da postam to pitanje:D
Mozda ima veze sa tim koliko je ko preradio auto il nesto slicno...jedino mi to nekako logicno jer ovo ostalo nije:icon_rolleyes:
 
Član
nodiash je napisao(la):
I meni je to isto nejasno al sve mi suhva da postam to pitanje:D
Mozda ima veze sa tim koliko je ko preradio auto il nesto slicno...jedino mi to nekako logicno jer ovo ostalo nije:icon_rolleyes:

Da, i ja sam o tome razmišljao al opet mi nema logike, šta se imaš takmičiti a nisi dovoljno preradio auto? Izgubio si i gotovo, kad preradiš dovoljno dođi :icon_eek: kakva mala kakva velika auta nidje veze :icon_rolleyes:
 
Ma to je muljaza neka da i Tibor moze odnijet pehar :D:icon_biggrin:

Pa jbg valjda fabia i ibiza spadaju u klasu gradskih autica,dok a3 vec spada u kompakte koji su po pravilu valjda visa klasa automobila. Nesto kao a3 i a2 ili golf i polo.Iako je i jednim i drugim ocaparena guzica ovi prvi spadaju u veca auta (od drugih).

Premda da se mene pita velika auta bi bila samo sedani i kupei (klasicni,sa guzicom),a mala sva ona koja su odrezana ozada.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ma to je muljaza neka da i Tibor moze odnijet pehar :D:icon_biggrin:

Pa jbg valjda fabia i ibiza spadaju u klasu gradskih autica,dok a3 vec spada u kompakte koji su po pravilu valjda visa klasa automobila. Nesto kao a3 i a2 ili golf i polo.Iako je i jednim i drugim ocaparena guzica ovi prvi spadaju u veca auta (od drugih).

Premda da se mene pita velika auta bi bila samo sedani i kupei (klasicni,sa guzicom),a mala sva ona koja su odrezana ozada.

A A3 je kao gradska limuzina šta li? Ako je išta namijenjeno za grad onda je to A3. Ajmo dalje ni ovo objašnjenje ne stoji mada mi se ovo sve više čini muljažom dobro si rekao.
 
ma nije to neg da je audi bio s 2 vrata bio bi u maloj klasi al ovaj je s 4 pa je u velikoj :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma nije to neg da je audi bio s 2 vrata bio bi u maloj klasi al ovaj je s 4 pa je u velikoj :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

nesto sa rasponom tockova kol'ko se ja sjecam.. al' i to se pomjera po potrebi ^^
 
A A3 je kao gradska limuzina šta li? Ako je išta namijenjeno za grad onda je to A3. Ajmo dalje ni ovo objašnjenje ne stoji mada mi se ovo sve više čini muljažom dobro si rekao.

Pa nije gradska limuzina,ali jeste veca klasa od pola/ibize/fabie.

Ma uostalom nemam pojma!:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
A A3 je kao gradska limuzina šta li? Ako je išta namijenjeno za grad onda je to A3. Ajmo dalje ni ovo objašnjenje ne stoji mada mi se ovo sve više čini muljažom dobro si rekao.

Pa nije gradska limuzina,ali jeste veca klasa od pola/ibize/fabie.

Ma uostalom nemam pojma!:D

Pa tako reci brate and join the club:D
 
Član
Ovo je dobro, tona nekakvih stylera a ne zna se zašto je mala klasa mala i obrnuto :lol: e ja smiješnije podjele klasa još nisam vidio :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
raje jeste bilo malo,al opet nije lose tolko kolko izgleda:cool:

@ e36 je meni bezobrazno dobra,a kako tek ide...uh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top