Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sto se tice cijena hrane i pica, to neznam ali znam da je uzet kredit od 30 milja da se nabavi ovo vozilo radi gledaoca i takmicara...
 
Član
kupite diesela :) iii cestitam sam sebi:) :) :) :) na oborenom rekordu vozio sam 13.9 protiv keca iz zupanje ..znaci sve predhodne trke sam koristio manju diznu jer konkurencija nije bila jaka da bi od pocetka koristio vecu..pa sam na kraju stavio 1.5 i odvezo 13.9 . mislim da je to sigurnih 13.5 na normalnom semaforu jer ovaj semafor je kitica.....ai vidjecemo uskoro u mostaru koliko moze golf da ide........jos jednom sve cestitke heheheheheheheheh :)
 
Član
pa profulo sam drugu brzinu vidio je on a i vidi se na klipovima protiv njega sam vozio 14.5 sec sto dovoljno govori da sam pogrijesio a protiv keca 13.9 na gerinom semaforu ...
 
Član
Nurija je napisao(la):
pa profulo sam drugu brzinu vidio je on a i vidi se na klipovima protiv njega sam vozio 14.5 sec sto dovoljno govori da sam pogrijesio a protiv keca 13.9 na gerinom semaforu ...

nek si ti derno onu peticu sto mene uze !!!:icon_twisted:
svaka ti dala....:D
 
Administrator
K_U_D_Y je napisao(la):
Extra SR ,samo je steta sto sam ispo u prvom krugu :D:D,al bice bolje :D:D i Nuriji sve cestitke za auto :D

ti nas se prvo predstavi

NURIJA nek je sa srecom svaka casta za postignuto vrujeme
 
od mene ljudi slike sutra... precise sam umoran da sad obradjujem, a ima extra dobrih!! strpite se! drago mi je sto sam upoznao dosta clanova bhtuninga uzivo danas! :)

Anaise, za tebe vec znas koja ce slika biti postavljena! :)
 
Član
evo i ja cu iskoristiti priliku da pohvalim organizaciju
sve je bilo za 10 veliki napredak u odnosu na predhodne utrke,ALI imam 2 zamjerke:
naplacivati ulaz takmicara je bezobrazno!!! ali nema veze platio sam svojih 5KM,ko zna mozda to pomogne za organizaciju i unaprijedi nesto

Velika zamjerka; staza,pa zar se nije mogla bar pomesti ili pobacati ono kamenje velicina sljiva na finishu gdje su brzine oko 200kmh,treba neko glavu da izgubi.

Evo ja sam,tj kamen koji je izletio ispod mog tocka na samom finishu je razbio mom protivniku (momak sa BMW 540i) sofersajbu. I sta sad ....

Nebih volio da se to meni desilo,jer bi je neko platio bubrezima svojim!!!

Opet ponavljam za sve ostalo pohvale 10ka!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top