Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
haha rado bi brate nezgodno mi je sad poslije tvoje usluge i reci da ne mogu al idem s djevojkom gore , sta je sa pasatom sto ne upregnes auto pa moze zajedno lagano?
 
Član
najvjerovatnije dolaze "cuneri" iz ze, ako se dogovorimo, naravno kao publika, slabo ima ovdje kod nas auta za sr :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
najvjerovatnije dolaze "cuneri" iz ze, ako se dogovorimo, naravno kao publika, slabo ima ovdje kod nas auta za sr :D

kad idete, kojim putem, ocemo zajedno?

najvjerovatnije nedelja, prosli put smo isli na srbac, mislim :D blize uglavnom, a moze u kolonu naravno tko god jos bude voljan, dogovorimo se :) , samo kod nas je sve 5 do 12 :lol: trenutno se nista ne zna koliko bi nas islo, samo otprilike hehe
 
Legend
samo mi nije jasno ,,......hoce li se street race + style i db se odrzati kod taxi bar-a kao i do sada ili na drugoj lokaciji zbog SR-a ??
 
Član
Oggy je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
najvjerovatnije dolaze "cuneri" iz ze, ako se dogovorimo, naravno kao publika, slabo ima ovdje kod nas auta za sr :D

kad idete, kojim putem, ocemo zajedno?

ja cu vjerovatno ko i prosli put,na hifi lijevo,do banja luke i onda autoputem za gradisku
cesta neuporedivo bolja,kroz jelah je malo guzva,ostalo glat 100+ kmh;)
isao sam vec par puta za banja luku,murije ima do jelaha i tamo u celincu pomalo,al rijetkost
ostalo samo pun gas;)
 
Član
edoze je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
najvjerovatnije dolaze "cuneri" iz ze, ako se dogovorimo, naravno kao publika, slabo ima ovdje kod nas auta za sr :D

kad idete, kojim putem, ocemo zajedno?

ja cu vjerovatno ko i prosli put,na hifi lijevo,do banja luke i onda autoputem za gradisku
cesta neuporedivo bolja,kroz jelah je malo guzva,ostalo glat 100+ kmh;)
isao sam vec par puta za banja luku,murije ima do jelaha i tamo u celincu pomalo,al rijetkost
ostalo samo pun gas;)

Autoput ti je samo do Laktaša, dalje ćeš morati po magistrali, ali ako znaš nekog iz Laktaša, pokazaće ti foru kako da opet "uletiš" na prazan autoput.:D
 
Amk livno dolazi idemo na Jajce tko zeli da se prikljuci,znaci 2 dana idemo sator ovo ono party .......bitesen ludilo ce da nastupi-----pive u potocima i mesa u planinama i brdima
 
Član
dB Drag u realizaciji AMK CARBON - BLANK TEAM - DULE - ALEX...

Pucamo po pravilima dB Drag-a

Klasa Mini. Tu nam spadaju auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Znači aero portovi i neke zajebane SPL kutije nisuuuuuuuu dozvoljene samo muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen) u mini klasu mogu oni koji se takmiče prvi put...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", što se pojačala tiče 1 ili 2 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku i 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 1 ili 2 ili 4 pojačala u linku... 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, s tim da ne smiju raditi iznad 2000 o/min
Takmičari smiju biti u vozilima...

Ograničenja na frekfencije nema (od 20hz do 80hz) sve prolazi...

Poslije finala dB-a imamo death match (5 min) nabijanja pa ko bude glasiniji u prosjeku...
+ Promo mjerenja onih vozila koja se ne takmiče a želili bi znati koliko jaku muziku imaju!!!

Svi su dobro dosli!!!
Za dodatne informacije pisite ovdje ili PP...
Kotizacije 20KM kao i do sad idu u nagradni fond...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top