Stravična saobraćajna nesreća: Tinejdžer (16)

Stravična saobraćajna nesreća: Tinejdžer (16)

Član
Sranje pa eto, mogu mislit kako je sad njegovim roditeljima izgubili su skoro pa formiranog covjeka koji je za par godina mogao imati svoje djete, nije cestito ni poceo zivit a zavrsi se sve u sekundi.

U sledeca 3 slucaja lica koja su prouzrokovala nesrecu su maloljetnici ili lica bez vozacke dozvole...

1. Prije godinu dvije lik je razbio auto ispred moje kuce, auto jako malo natjunirano on neiskusan nije punoljetan nema vozacke relano gledano nikad nista sem bicikla nije vozio. Uzeo auto od druga valjda ga ovaj zajebavo i ovaj da se pokaze navuce ga, zadnji pogon garant ga iznijelo kad je salto cuo sam u kuci ruci auto gas do poda cujem popusta zvuk i opet a vise moje kuce ima blaga krivina par stepeni i tu ga je ponijelo i bacilo preko ivicnjaka na visoki saht, odbio se preletio preko stepenice udario u stub preko puta mene presao odatle i udario komsiji ispod mene u ogradu, auto dobro razbijeno felge pomotane sve otislo u p.m..Izaso reko jeste normalni sta radite kao sve OK siso dole vidim pusi se iz auta kisa i jest bila, haj reko nek vama nije nista valjda cete doc nekad do pameti al izgleda slaba fajda vidim ovog jednog opet gasa sa autom.

2. Onaj sto je mene udario o tome je vec bilo rijeci pa da se ne ponavljam..

3. Prije desetak dana komsija moj uzeo auto od firme, tek polaze vozacku i da se pokaze kako zna vozit spuca covjek u ogradu otkine rasvjetni stub i to onaj veliki stari i auto razjebe. Stete valjda 30 milja posto je stub pao na auto od tog covjeka cija je ograda, kazu valjda ga iznijelo na krivini ja tuda vozim non stop sa 50 KM moze se bez problema proc, jedino na sto je sumnjam da ga je iznijelo su oni kanali posto medjedi iskopaju kanal preko ceste samo zaspu betonom nekad bude nize od ostatka ceste nekad bude vise ko lezeci policajac....

Jbg raja pazite sta radite djavo nit ore nit kopa, razumijem ja brzina i sve al nemojte se zajebavat sa autima pogotovo ovi mladji ako vi znate vozit ili mislite da znate ne zna mozda neko drugi. Pogotovo nemojte se zajebavat po naseljenim mjestima i mahalama ovaj moj kraj da je u Njemackoj bila bi zona usporenog saobracaja sa max 30 KM na sat, al posto ne zivim raja gasa ko luda pogotovo motoristi..
 
Član
noni je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
Imao sam ovakav slucaj prije dvije godine gdje je otac dao sinu (16) auto da ode do pumpe natociti gorivo.
Sa njim je bio i mladji brat (11).
Naravno ''jako'' auto , neiskustvo i zelja za dokazivanjem su zavrsili tako sto je mladji brat pogunuo a stariji brat ostao invalid. I isto je bila opel astra...
Zalosno...:icon_sad:

To je u Srpcu bilo jel tako.........

Jeste
 
Član
R.I.P

Ali kao sto je vec netko rekao, sam pao sam se ubio. Tko ga je tjerao da glumi frajera. Vozio sam i ja auto sa 15 godina i vjerojatno je velika vecina nas vozila u tim godinama. Ali nikada mi kao pod prvo nije palo na pamet ukrasti auto od oca, a kada mi ga on dadne onda se malo ipak prepazi. Gledao sam izbjegavati glavnu cesto koliko toliko. I meni je dusa bila pun gas i deri, jako auto bilo. Ali opet, nekako se vise pazilo ..
 
Imam rodjaka za kojeg se bojim da ne zavrsi isto kao ovaj djecko.Dijete je bukvalno ubijedjeno da je prirodno talentovan vozac,volio bih ga jednom odvest na pistu da mu otvorim oci i da shvati da je samo nepromisljen i nafakali.Prije par godina ukro od oca merca i zavrsio na krovu,i imo poslije jos x situacija gdje se provuko kroz iglije usi.
I takav nezrel klinjo se docepa auta i napravi ovo,jos ne daj Boze da je umjesto kamiona nailazila porodica u putnickom autu...
 
Član
mokeBass je napisao(la):
gledam ovaj video i nemogu da vjerujem, pa auto se nemoze prepoznati... isao je bas previse brzo
Auto izgleda stravicno ali nemora znaciti da je isao pevise brzo u direktnm sudaru sa kamionom.Da je isao 100 kmh i jos na njega naleti kamion koji ide recimo 60kmh to je stravican udar,nista nebi ostalo ni od jednog auta.

edoze je napisao(la):
...necije dijete je moglo potrcat za loptom preko ceste...

Netreba pretjerivati.Roditelji su duzni cuvati djete da ne pretrcavaju cestu jer tu se krecu AUTI a ne djeca i ne igra se nogomet nego vozi i tu su oni moralno odgovorni a ne vozaci,sta bi sad svi trebali voziti 30 na sat zato sto ce iza svakog coska necije djete mozda pretrcati preko ceste.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Netreba pretjerivati.Roditelji su duzni cuvati djete da ne pretrcavaju cestu jer tu se krecu AUTI a ne djeca i ne igra se nogomet nego vozi i tu su oni moralno odgovorni a ne vozaci,sta bi sad svi trebali voziti 30 na sat zato sto ce iza svakog coska necije djete mozda pretrcati preko ceste.

nisi me razumio...ovom momcicu je glava odsjecena od siline udara...kakva bi tek strahota bila da je udario pjesaka,biciklistu...dijete ili odraslog,nebitno...
 
Član
edoze je napisao(la):
nisi me razumio...ovom momcicu je glava odsjecena od siline udara...kakva bi tek strahota bila da je udario pjesaka,biciklistu...dijete ili odraslog,nebitno...
Strasno bi bilo za vidjeti a svejedno bi bio mrtav i da ga udari na duplo manjoj brzini.Nije mjesto ni vrijeme za salu ali to je kao ona Pejakoviceva kad je Spico pijan na paciklu pokupio coeka.Otrijeznio se Spico.Sta uradi kazu bolan Spico? Sta kaze uradi? Kako sta bolan onaj coek sto ga udari nije ni do bolnice doso i umro?Dobro je kaze Spico proso.Ma sta dobro proso hajvanu ? Dobro je kaze proso mogo je namjestu mrtav ostati.
 
Član
AnDel je napisao(la):
sumnjam bas da je ukrao auto ali eto takva je prica, iako sami ocevi cesto djeci daju da sami voze kao oni znaju, naucili ih oni...
sta dijete zna, rip
Uzeo auto kad je mu mati dosla sa posla neko rece u 11 a saobracajka je bila u podne ja sa puta dolazijo iz zadra i doso do mariceve pumpe i okrenuo se pa kroz grad prosao al sam odma kasnije cuo sta je bilo R.I.P:icon_cry: valjda su ga trazili i onda su culi da se to desilo.
 
Top