Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula djevojka.

Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula djevojka.

Član
fkt nije normalno stanje na nasim cestama.....stalno ginu ljudi i niko da dode pameti ....zalosno jos jedan maldio zivot je ugasen :icon_cry: R.I.P
 
frontunistenoautoubanov.jpg


Uništena "kia" u kojoj su bili rođaci
 
Legend
ovakvih tema je do sada, na zalost bilo dosta..
ja svaki put uvijek kazem, pazite skim sjedate u auto, i kako taj isti vozi ako ste vec u autu..

mislim da nikako nije vrijedno izgubit zivot na ovakav nacin, a da ne pricam kako se sad osjeca taj koji je skrivio ovako nesto..

RIP :icon_cry:
 
Član
nije brat vozio... i maloljetna je... u julu joj je trebao biti 18. rodjendan:icon_cry: a njena rodica je povrijedjena ali je ostala ziva...
stvarno teska nesreca... bio sam, vidio...

udarili su u od trotoar pa ih je bacilo na drugu stranu i tu su udarili u auto iz suprotnog pravca i onda u potok sletili..
RIP:icon_sad:
 
Član
znas li kako je druga djevojka ?

Mnogi pricaju da je i ona kriticno i da se jedva bori za zivot...

Ova treca je valjda pustena na kucno lijecenje..
 
Opet alkohol, kakvi su to vozaci kad se naroka alkohola nezna ni da prica i sjeda za volan da se trka, ja bi to izvuko kroz prozor i izudaro da ujutro misli da je dozivio tesku saobracajnu nesrecu!!!!!!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
FuelForTheSoul je napisao(la):
Opet alkohol, kakvi su to vozaci kad se naroka alkohola nezna ni da prica i sjeda za volan da se trka, ja bi to izvuko kroz prozor i izudaro da ujutro misli da je dozivio tesku saobracajnu nesrecu!!!!!!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

nije bila rijec o trci... nego su udarili u auto iz suprotnog pravca... taj covjek s drugim autom.. vracao se s posla, i ni kriv ni duzan i on strada.. i on je u bolnici sa teskim povredama...

a i druga cura se bori za zivot, ima bas puno povreda, i ako ostane ziva, nece biti nista kao prije :icon_sad: tuzno stvarno.... danas je bila dzenaza, ne moze se opisati kako je to sve izgledalo:icon_cry:
 
Član
a nije se vraga trkao.. sigurno je pazljivom i normalnom voznjom zapucao u auto pa 20 metara u kanal...

kreten..
jbg, valjda decko htio da ispadne frajer, 3 cure u autu, morao se malo dokazati..
 
Član
MrShadow je napisao(la):
a nije se vraga trkao.. sigurno je pazljivom i normalnom voznjom zapucao u auto pa 20 metara u kanal...

kreten..
jbg, valjda decko htio da ispadne frajer, 3 cure u autu, morao se malo dokazati..

ja kazem da se nije trkao, nego je udario od trotoar i to ga je bacilo na auto iz suprotnog pravca:icon_confused:
al nije bitno sad uopste, steta je sto je mlada cura zivot izgubila, pa njenoj rodici sto je zivot unisten, i sto ih on sve mora na dusi nositi dok je ziv :icon_sad:
 
Član
R.I.P ovo je pretužno :icon_cry:
treba paziti kako se vozi i razmišljati ja kad god vozim nekog u autu idem ispod ograničenja i svima kažem da se svežu bolje stići sporije al sigurnije život je jedan a i kad sam sam neidem brzo pri manjoj brzini je lakše izbjeći ako ti ko izleti...
 
Trozic je napisao(la):
R.I.P ovo je pretužno :icon_cry:
treba paziti kako se vozi i razmišljati ja kad god vozim nekog u autu idem ispod ograničenja i svima kažem da se svežu bolje stići sporije al sigurnije život je jedan a i kad sam sam neidem brzo pri manjoj brzini je lakše izbjeći ako ti ko izleti...

Slazem se bolje je u kanal sa 50km/h skrenuti da izbjegnes nego sa 80km/h!
 
Top