Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula djevojka.

Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula djevojka.

Član
Prema prvim informacijama, sinoc nakon proslave vjencanja 2 auta su se trkala i oba zavrsila u kanalu. Na licu mjesta poginula djevojka, 18 god. Vozac auta u kojem se nalazila djevojcica bio je njen brat. Ostali su teze povrijedjeni, ali mislim da nisu u zivotnoj opasnosti.

RIP :(

Eto vam jos jedna lekcija sta rade alkohol i voznja. Eto zatvora + valja citav zivot sestru nositi na savjesti.
 
Član
RE: Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula maloljetna djevojcica.

ne voli svoj zivot,kako ce tudji,,bolje da je i brat pogino,nego cijeli zivot nosit sestru na savjesti
R.I.P:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula maloljetna djevojcica.

a majko moja mila pa sta je ovo vise, svaki dan svijet gine u autu, dodje mi da ne sjedam za volan nikako, sinoc gledam u tuzli kod jupitera covjek pretice auto a iz suprotnog smjera mu nailazi drugo, ali on njega kao i da ne vidi, on lagano lijevom trakom a covjek pobjeze sa ceste, da nije pobjego lupili bi se a BEZVEZE...
R.I.P. djevojcici
 
RE: Stravicna nesreca u Banovicima. Poginula maloljetna djevojcica.

R.I.P :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
http://www.tip.ba/2010/04/05/u-teskoj-saobracajnoj-nesreci-poginula-meliha-n-iz-banovic-sela/

R.I.P juce bas bilo mnogo nesreca...Pazite se, svako je za volanom, svi glume sofercine i odjednom bumm..
 
Član
sudeci po clanku sa TIP-a, izgleda da joj ipak nije brat vozio..

Meni rekose jutros da je brat vozio, pa se izvinjavam ako sam pogrijesio...

Jbg, kako god, ode jedan mladi zivot zbog gluposti..
Cim se vrijeme proljepsalo, ceste osusile, svi puni samopouzdanja, pun gas.

Oprezno..
 
Član
R.I.P nadam se da ce nas dosta iz ovakvih vijesti povuci pouku ...:icon_sad: steta samo sto ovako ucim lekcije
 
Član
R.I.P. :icon_sad:

Treba uvijek nastojat sto laganije i opreznije, doci nekoliko minuta kasnije, ali stici sigurno barem....
 
Član
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/poginula-19godisnja-djevojka-u-saobracajnoj-nesreci

evo ovdje ima slika auta
 
Član
zalosno :icon_cry:

PS: bio sam i ja juce u svatovima pa na proslavi vjencanja pa nisam ni kap alkohola popio, kad bi samo vise bilo poput mene. A i praznici su pa je doslo puno onih sto sljakaju na zapadu par mjeseci i uzmu neko dobro rent a car i proseravaju se ovdje:icon_mad:
 
Top