Stravican udes na M-17

Stravican udes na M-17

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Tzv. ''Put Smrti'', dionica puta M-17 koja se proteze od Grabovice prema Salakovcu jutros je bila popriste jos jednog udesa..isao sam na posao, i malo nize od Grabovice mi je zablicao sleper, a bilo mi je cudno jer sam vec prosao mjesto gdje obicno bude policija, i nije ih bilo..malo prije Dreznice, na onom pravcu, ugledao sam guzvu na putu i policijsko auto sa upaljenom rotacijom..nagledao sam se svega, i bio sam ucesnik u mnogim nesrecama, ali nisam mogao ostati ravnodusan..sa desne strane, stajalo je vozilo Seat, sa izguzvanom lijevom stranom i bukvalno izvaljenim vozacevim vratima, a na drugoj strani ceste je bili drugo vozilo, nisam mogao da upratim sta je, bilo je zaklonjeno ljudima..pet metara nize od Seata, ozivljavali su nekog muskarca..stajali smo nekih pet minuta tu, dok nas nije pustila policija da prodjemo, i jos uvijek su ga reanimirali..ne znam sta je uzrok i koje su posljedice, a od ljudi i policije nisam mogao da slikam..dijelovi kraj puta, plac, buka..stvarno horor situacija..pretpostavljam da je uzrok neprilagodjena brzina, jer se bas na tom dijelu puta razvijaju poprilicno velike brzine..bice vjerovatno u novinama i na vjestima..
 
Legend
Crnjak, ja sinoc ulazim u granap, kad neki covjek komentarise, nesto kao, ma to je bio uzas, zguzvan lim, nista od njih nema, 5 mrtvih, nemogu da ih izvade iz auta, kaze zena, u granapu, pa kad je bilo, kaze, evo maloprije ja proso, to je naravno sinoc bilo oko pola 11. Neznam ni gdje ni sta.
 
Legend
strasno :S

juce je bio udes na skenderiji, neki momak sa seatom je udario u motociklistu, seat okrenut i suprotnom smjeru, motor onak polozen stoji ispred, ne znam ishod situacije ali nije bilo vecih povreda jer je motor bio u komadu, a seat nije bio ostecen previse, vjerovatno je doslo do proklizavanja uslijed kise..
 
Član
Na magistralnoj cesti M-17 Mostar-Jablanica,u mjestu Sjenčina,jutros u 8:30h dogodila se prometna nesreća u kojoj je smrtno stradao Esad P. (1975) iz Sarajeva,otvrdila je glasnogovornica MUP-a Lejla Trivun.
Do nesreće je došlo kada je automobil "Opel Meriva",njemačkih reg. pločica kojim je upravljao Ritler W. udario Esada P.,koji je na cesti zaustavio svoje vozilo "Seat Toledo" te izašao iz njega. Od siline udara Esad P. je na mjestu poginuo_Očevid je završen u 11:10h te je promet na tom dijelu M-17 normaliziran.
Preuzeto sa teleteksta RTVFBiH
 
Član
.nOKe je napisao(la):
strasno :S

juce je bio udes na skenderiji, neki momak sa seatom je udario u motociklistu, seat okrenut i suprotnom smjeru, motor onak polozen stoji ispred, ne znam ishod situacije ali nije bilo vecih povreda jer je motor bio u komadu, a seat nije bio ostecen previse, vjerovatno je doslo do proklizavanja uslijed kise..

Bila je i sinoc navecer na skenderiji jos jedna nesreca, VW Golf 2 sivi i VW Corado svijetlo plavi se opalili i to fino se zveknuli. Golf se sav savio...
 
Član
Ovaj sto je poginuo je radni kolega od mog starog,radio u Crvenom Taxi-ju,krenuo na more,izasao iz auta da se malo odmori od puta i eto sta se desi,u autu mu bila zena i dvoje djece,a najtragicnije trece dijete na putu
 

edo

Član
ja sam čuo za taj udes na marijin dvoru(golf vs corrado)navodno obojica išli oko 140-150
i dvojka opalila u coradda...divljaci jebeni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top