Stravican udes bmw-a i juga, preko 200km/h

Stravican udes bmw-a i juga, preko 200km/h

Član
http://www. novosti. rs/mobilni/vesti/aktuelno.49.html?item_id=368937

http://www. novosti. rs/vesti/naslovna/aktuelno.291.html:369025-Pogibija-sestara-Zivoti-stali-na-pocetku

Spojite linkove

Strasno....:( R.I.P.
 
Administrator
R.I.P. užas:icon_mad: Baš pročitao jučer. Još sestre proslavljale diplomu... Mrzim debile poput tog lika. Da hoće dobiti doživotnu robiju:icon_mad:
 
Član
streta sto su ukinuli smrtnu kaznu!! to treba vratit na snagu pa se nebi desavalo sta se desava :icon_mad:
 
Član
Pokoj im dusi.A nije problem u BMWu, kad vozis na nacin kao ovaj idiot mozes poginuti i u Trabantu.
 
Strasno, taman kad zivot treba da pocne kako treba, on se ugasi! I to krivicom drugog!
Ma kakva pravda, u najcesce krivac i prezivi, a neduzni stradaju! Ja i kad se vozim sa nekim ko rizicnije vozi, vise volim sjesti iza njega, nego na suvozacevo mjesto, jel nedaj Boze u slucaju neke nezgode, vozac refleksno bjezi u stranu da sebe sacuva, tako da u dosta slucajeva suvozac strada, mada nije pravilo nikakvo!

Nek im je laka crna zemlja:icon_sad:
 
Član
U nas ne treba pravit prave ulice vec cik cak pa nek onda razvije 200 KM ako moze.
Jbg trebale su bar one uticat na njega il vristat il ga udarat da izadju a konju ako se gine nek udari dje u zid i mirna Bosna, jbt cure tek zavrsile fakultet i eto nabelajise ona jedna kako sam skonto treba da pocne u sudu radit. Ne znam sta je sa ovim narodom svi nekud zure ni svijesni nisu opasnosti, ljud moji zivot je kratak 70-80 godina proleti to sad pa sad nema potrebe da ga jos ubrzavamo i skracujemo. Gdje god covjek krene ako krene na vrijeme stice, niko se nije usro sto je hala bila daleko nego sto je kasno krenuo.

Davo sam ja jaranima svoje auto sjedim pored njega divlja zapinje ko sivonja kaze ako razbijem platicu, platices ***** moj hos platit ako ja ostanem invalid il ako budem polomljen. Posle se okanio corava posla nit im dam svoje auto nit sta, oni kad voze sjedam sa njima ako mi je sudjeno da zalistim neci mi nista pomoc al bar znam da mi je auto citavo.
Ovaj jedan haj zapeo na selu, ovaj drugi kroz po grada vozi sto vise moze sreca semafori bili na zelenom, sad ima svog golfa pa nek divlja sa njim jebe mi se. Primjetio sam da levati i papci voze golf i bmw u zadnje vrijeme popularan megan i clio (naravno cast izuzeticma ) imam raje koja voza golfove raja pazi ko po jajima al ima levata kupi cetvorku il peticu vozi koda leti valjda konta golf "svetinja" pa nece poginut...Vecina divlja sa peticom i cetvorkom i starim BMW kockica i petica raja koja vozi nove BMW dosta je normalnija, oni valjda kontaju ako vozaju cetvorku da su face il BMW da su mafijasi nafurala se raja na Rane i Citulju nenormlano. Sto je najgore to je sve omladina do nekih tridesetak godina plafon.
Najzesca izjava od jarana "Kupi cetvorku picke svrsavaju na nju" kontam sa kakvim se ja levatom druzim, jbt kupujem auto sebi ne trebi da hocu ganjat sponzoruse otiso bi u rent a car i uzeo novog merca il bmw i rahat samo gorivo sipam nit ga moram odrzavat nit sta.
 
Član
ma i one su znale s kim sjedaju i vjerovatno su svi grupno bili pijani, a ovi htjeli da se dokazu da su face s bjesnom masinom, nazalost mnogim curama je to nacin koji prolazi ;)
ja kad hocu da se izduvam uradim to sam u kasne sate kad skoro da nema nijednog auta i u granicama 'normale' (iako sam za pistu, ili stazu i sve super..al to bas i ne moze tako cesto kod nas), a po gradu da jurcam i da prolazim kroz crveno to nebi ni pod kakvim uvjetima...potpuno debilno, svjesno uzimas prvenstvo prolaza, dok drugi prolaze na zeleno u istom momentu...ne shvatam takve mentole...neko dokazivanje s 34 godine, ako nije do tada nemora ni sad..
za ovo najmanje dozivotna robija , sreca u nesreci je da nisu svi izignuli ko rasada...
zao mi je cura, taman pocele da zive, posebno u momentu srece ostvarenog uspjeha:icon_cry:
 
Počivale u miru, velika tragedija ... :icon_sad:

Moram reći ovo, nisu bile djeca od 5 godina pa da ne znaju s kim se i kako voze. Nažalost, to je tako.
A za kretena koji ih je vozio nema suda, nego metak u čelo ili tip zatvora kao što je bio goli otok. :icon_mad:
Joj kako "volim" ovakve što se sa 4-5 ljudi u autu kurče. Wow kako ide mašina, wow koji drajver .... :icon_mad:
 
Top