Strasno, imali kraja ljudskoj gluposti!

Strasno, imali kraja ljudskoj gluposti!

hebo mu vatreni zmaj mater,,,koji debilizam jbt....ovo sve po kratkom posupku treba :icon_mad: nek ide oca svog zapali,pa da vidi kako on trci degen jedan :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
i ja takodje nisam pogledao video i necu , ne zelim da sa takvim stvarima imam nesto u sjecanju i na savjesti. Danas je sve vise ovakve djece koja su prepusteni sa svoju odgovornost, roditelji jos gori jer su im djeca ogledalo znaci ne interusuju ih uopste. Boze sacuvaj, sto neko vec rece da ne citiram nek zapali oca i neka ga gleda kako trci pa da vidimo hocel bit ismijavanje :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Ma tako je vrijeme doslo, nije ni cudo, digmoni pokemoni i ostali likovi, pa se djeca uzivila, nije vise ko prije, kad je glavna zanimacija bila lopta trcanje po livadi i slicno, ovo danas kompijuter igrice, i bice sve ludjih i ludjih! Ode sve u k.!!
 
Član
Ovakve ljude treba sve po kratkom postupku :icon_mad: fuj fuj fuj :icon_mad::icon_mad::icon_mad: za takvo nesto uraditi ili slicno topme (sto se kod nas svakodnevno desava) moras bas biti udaren u glavu i nemati veze sa mozgom... ne znam sta vise reci nego fuj... trebalo je sad njega zapaliti benzinom i onda se smijati dok se on dere i valja po podu da ugasi sa sebe vatru pa da vidi kako je jadnoj maci bilo...
Stvarno ako mi je iceg zao onda je to ovaj teror na neduznim zivotinjama sto je kod nas normalna pojava...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Ma tako je vrijeme doslo, nije ni cudo, digmoni pokemoni i ostali likovi, pa se djeca uzivila, nije vise ko prije, kad je glavna zanimacija bila lopta trcanje po livadi i slicno, ovo danas kompijuter igrice, i bice sve ludjih i ludjih! Ode sve u k.!!

;) ;) ;)
bas tako
 
Početnik
nekad su ljudi snimali kako izvode trikove s loptom, kako se takmice u razno-raznim penjanjima, skokovima, vratolomijama na biciklima i sl. Ova danasnja retardirana djeca niti se bave sportom niti znaju sta da rade od svojih zivota pa im jednostavno treba PAZNJA, zato i rade ovakve stvari... nisu oni krivi nego je kriv onaj koji je ukinuo GOLI OTOK i SMRTNU KAZNU, naserem mu se usta!
 
Član
upravo ovo sto zmajic rece, danasnja situacija je kriticna. nisam ni ja puno star, tek mi je 21 god, al se sjecam dok sam mali bio da sam od 10-11 ujutro pa do mraka bio vani. trcalo se, kralo voce iz komsiluka, igralo svih mogucih i nemogucih sportova, padalo sa bicikala ko zna koliko puta, a ova danasnja omladina po citav dan ako nije u skoli, onda je za kompjuterom. nemam ja nista protiv kompjutera, ali u ogranicenim kolicinama i sa ogranicenim sadrzajem...
 
Član
admir jahic je napisao(la):
nisam ja odmah da se zna ahha ....posto se livno spominje

Dobro nisi ti , al si ih nagovorio i dao im benzin :D



Ovo su im roditelji i zakon krivi i ako ga nadje polica dobije 3- 6mjeseci uvjetno
 
Anes_mo je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
nisam ja odmah da se zna ahha ....posto se livno spominje

Dobro nisi ti , al si ih nagovorio i dao im benzin :D



Ovo su im roditelji i zakon krivi i ako ga nadje polica dobije 3- 6mjeseci uvjetno

kakav zakon i policija, nece dobit nista eto kakav nam je zakon,......... za ovo smo svi krivi, treba vratit vojsku, otvorit neku ustanovu za ovakve debile kaze istuces djete sipkom to odma nasilje, maltretiranje djece itd itd
 
Administrator
elektricar je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
nisam ja odmah da se zna ahha ....posto se livno spominje

Dobro nisi ti , al si ih nagovorio i dao im benzin :D



Ovo su im roditelji i zakon krivi i ako ga nadje polica dobije 3- 6mjeseci uvjetno

kakav zakon i policija, nece dobit nista eto kakav nam je zakon,......... za ovo smo svi krivi, treba vratit vojsku, otvorit neku ustanovu za ovakve debile kaze istuces djete sipkom to odma nasilje, maltretiranje djece itd itd

upravo to... treba vojsku vratit da se muda otegnu-kako kazu oni sto su prosli to ;)
 
Top