strasan udes na Socijalnom

strasan udes na Socijalnom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
veceras malo poganjao sa jednim 16v golfom, i nakon mog odustajanja (kocenja zbog kolone vozila na semaforu Socijalno) on je samo nastavio pravo jer je srednja traka bila prazna i u trenutku prelaska crvenog na zuto on prolazi raskrsnicu nekom brzinom ne manjom od 80 km/h , i pri tom se zabio u drugo vozilo koje je po njegovoj prici proslo kroz crveno iz suprotnog smjera. Nadam se samo da su svi dobro, ja sam se zaustavio na kratko dok nisu svi izasli iz auta i uvjerio se da su svi OK. to se desilo negdje oko, 21:30 a sad kad sam se vracao kuci oko 23:00, jos uvjek su stajala auta ne pomaknuta na cesti. Slike nemam a vjerovatno je ko se veceras malo vozikao po cesti i vidio. Materijalna steta je ogromna, ali se nadam da na svu srecu nema niko ozbiljno povrjedzen
 

IGY

Član
ma nisam se ja fakticki ni trkao sa njim, on je nesto bio nafuran da se trka, ja sam samo sa semafora posto sam bio prvi startao malo jace, i nastavio lagano, medzutim on se ispalio pored mene, i to je bilo to, krenuli smo sa semafora na Malti a udes je bio na Socijalnom, a i on se ganjao sa nekim drugim golfom, tako da im ja nisam htjeo smetati
 

IGY

Član
mislim neka ljubicasta, i sto sam primjetio da ima umjesto bocnog zmigavca grb volsburg edition

ako se tako pise, a frajer je mladzi, crn je i ima kao neku bradicu, eto Edo ako ti je sta pomoglo, naprjed kristal farovi, i maglenke od fabie
 
Član
ne znam toga, pomislih odmah moj drug Žan 100%, kod njega je crvena a dere je kao dragstor 0-24 i sa kim stigne..
 

IGY

Član
nemam pojma ali islim da je bio kod nas jednom na okupljanju, nekako mi je poznat bio
 
Član
Ako sam dobro vidio to je Konan sa M. dvora a kod njega je dizel tako da nisam 100% siguran al cini mi se da jedino on ima tamno ljubicastu dvojku...
 
Član
nije to je golf sto je stajao na INI pumpi od momka sto je dole radio mislim da je bio jedan od boljih u gradu
 

JD.

Član
ma vidio sam i ja, preminuo golf a fiesti nista izgleda

jebiga treba gledati kad se tako zalijeces cim se upali zuto, ne valjaju semafori pa se cesto ne uspiju skloniti sva auta iz bocnih ulica prije nego se zuto upali i eto belaj
 
Član
sa ine je golf stajao sam sinoc da vidim znam i onog momka sto je bio njegov golf sto dole radi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top