Strahovit udes na autoputu

Strahovit udes na autoputu

Član
mariodrag je napisao(la):
E jebiga, svakom se moze desiti sve,
Svi smo isli prvi put autocestom, ali u tom trenu cetvere oci moraju otvorene bit i svaki jebeni znak uocit ,razmislit
Ali za okrenuti se polukruzno i nastaviti u suprotnom smijeru,stvarno trebas biser biti.
 
i ja tek vidjeh da je staro 2g, jbg, ali svejedno,, okrenuti se na auto putu i pored svih blinkanja i upozoravanja nista, ne skontati o cemu se radi, pa da stanes da vidis da ti rogovi ne vire s glave kada ti svi blinkaju......strasno, strasno
 
Član
sjecam se ovog golfa, tuzna prica, al ono imas u glavi na autoputu si vidis dvije trake s druge strane svi ti blicaju i jedini ides suprotno:icon_question:
moze se svakom desiti ali mislim da bi ti par minuta bilo dovoljno da shvatis , ako nista povuci se u krajnju lijevu i stani jbga bolje i to nego da te neko ubije...ali 20 min vozit a ne shvatiti , ili sta je vec bilo:icon_eek:

p.s. audi je drama bio :cool:
 
Član
o jbt stvarno nemogu da shvatim, kako je to uspio....:icon_question::icon_question: boze sacuvaj vidjao sam svega al ovo je poseban slucaj... znao sam i ja voziti jednosmjernom, al bas kad nema nikoga, cca nekih 100m, ono bas kad moram puno obilazizi, al voziti autoputem, jos ljudi blicaju iz suprotnog smjera, a vidim pored drugu kolnicku traku, e to nemogu da shvatim... nek mu je rahmet dusii...
 
Top