stop svjetlo

stop svjetlo

Član
e ovako treba mi savjet,non stop mi gori stop svjelo(ono pljosnato na zadnjoj sajbi) al sasvim slabo,kad stisnem kocnicu ono se normala pojaca :icon_rolleyes:
 
Član
predpostavljam da je do prekidaca na papucici kocnice. posto je trece stop svjetlo manji potrosac i ako prekidac pusta barem malo struje moze rezultovati tinjanjem na najmanjem potrosacu
 
Član
provjeri mase na stopovima i ispitaj komplet zadnja svjetla zmigavce rikverc zna bit oksidirali spojeva pa kad uklj zmigavac a ono i stop ili pozicija malo miga ako je trece stop svjetlo naknadno postavljano lako da je do takve sitnice :D
 
Član
dinozzo je napisao(la):
e ovako treba mi savjet,non stop mi gori stop svjelo(ono pljosnato na zadnjoj sajbi) al sasvim slabo,kad stisnem kocnicu ono se normala pojaca :icon_rolleyes:

Koji auto je u pitanju?
 
Član
dule-p je napisao(la):
dinozzo je napisao(la):
e ovako treba mi savjet,non stop mi gori stop svjelo(ono pljosnato na zadnjoj sajbi) al sasvim slabo,kad stisnem kocnicu ono se normala pojaca :icon_rolleyes:

Koji auto je u pitanju?

jetta/bora 2005 godiste,pomagaj dule
nije naknadno ugradjivano,fabrika..
 
Član
Probaj da izgasis svetla i poziciju, i vidi da li ce ti tada svetleti treci stop. Ako se tada iskljuci, onda ti je problem BRAON zica na stopovima... ili je oksidirala ili se ona mala buksna istopila.
 
Top