stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

ja buraz zbrusim glavu na Opelu i bare bare sa veyronom :) tolko je zbrusim dok kad vozim klipovi me usta udaraju al zato ide LOL
 
Član
leoncupra je napisao(la):
posto ima bmw ASSKISSERA ovdje i ganjaju parodije na necija imena...nebitno..sta drugo im reci da danas imat bmw uopste nije neka exclusiva sem recimo dobre x6ice ili 7ice....sto se tice srednje i vese srednje klase tu bmw prodaje samo znacku....jedna nova E klasa je POdosta svjetlosnih godina ispred recimo isto nove serije 5...
treba bit realan da djecurlija koja nisu nikad ni vidjela m5 ili m6 ili pak novi m3 uzivo . svasta lupaju i gledaju klipove po yutube a da negovorim m5 i m6board . com , koji laziraju drag trke za favor bmw-a (80% slucajeva).
u ovom slucaju ne da je gtr bolji , on je Bolji na sto kilometara uopste , novi m5 ili m6 sto ce bit naravno ista masina nece polit jednom istom gtr-u , rs6 , e63amg itd..

bmw je dobra alternativa. no nikad najbolji , najbrzi , najeftiniji , najskuplji , NAJLJEPSI , eksklusivniji ili nesto drugo.
samo brdjani mogu rec da je bmw ljepsi od merca ili audija .
bmw je meni danas ko golf 2, 3 , toliko cest da je ko dobar dan posto. posto je bezveze.
bad boy aha.
vozio sam trojku davno , 2001godiste nikad mi se nije svidjala. pretvrdo preusko neudobno i previse ostar volan.

Kakav post, kakav način sklapanja rečenica:icon_eek: Da ne pričam o količini gluposti koje pišeš. Odakle nekim ljudima pristup internetu? Za tebe bih rekao da pišeš iz neke javne ustanove...Nećemo dalje!

Evo i tvog prvog posta na forumu. Da ostali članovi vide o kakvom kapacitetu se radi: "vozdra raja...zovem se Asmir imam 22godine.....eto vozim kantu od astre , jebi ga...namjeravam zato kupit S 65AMG iduce"
 
Član
vidi ovdje "interesantnije" nego u off-u, :D evo ja npr, citam, kog cu ista da komentarisem bolji ovaj/onaj, ne valja radi onog,... nekoliko puta vidio m6 uzivo, gtr-a nikad, jedino da "pametujem" na osnovu neta/jubita i slicnog.... neka hvala :icon_exclaim:
 
Član
Nemoj nikada donositi zakljucak o kompletnom brendu na osnovu jednog modela, razlike su nekad dirasticne :)
 
istina stvarno boli neke...
sta sad neko hoce rec da ja nisam upravu ili je lose sto se govori onako kako jest...bice da se nesvidja bembarosima istina a ja i je jesam bembaros ali ako je nesto bolje onda cu rec da je bolje. tacka. kome nije jasno nek procita ponovo i ako mu opet nije jasno sta sam htio rec nek opet cita odpocetka i mozda skonta.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ja buraz zbrusim glavu na Opelu i bare bare sa veyronom :) tolko je zbrusim dok kad vozim klipovi me usta udaraju al zato ide LOL
Hahahahaha to Kingu....Alo Leoncupra hejteru....sta je ba Boki...pomeo si sve nase postove premjestio u ono"penzija M6 i 123" a ove hejtere ostavljas sa ovim unikatnim izjavama xD



leoncupra je napisao(la):
istina stvarno boli neke...
sta sad neko hoce rec da ja nisam upravu ili je lose sto se govori onako kako jest...bice da se nesvidja bembarosima istina a ja i je jesam bembaros ali ako je nesto bolje onda cu rec da je bolje. tacka. kome nije jasno nek procita ponovo i ako mu opet nije jasno sta sam htio rec nek opet cita odpocetka i mozda skonta.
Ti bembaros????? Po tvom postu (zakljucak) moze biti jedino da te nekad cura ostavila radi nekog decka sa BMW-om xD


Ko zakljuca ovu temu...ili bude brisao postove...da Bog da nogu slomio xD hahahaha
 
Nego, mozel' ko reci kol'ko trose ova cuda, razmisljam o kupovini, moRel' bit cvaja na stotku :p haha

Gtr_R35 je napisao(la):
PA DOBRO MRT ...ti vozi bmw a ja cu GTR smece :icon_smile:;)


i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:

Haha jes' se mali nabrij'o, vozas golfa, a spominjes nekog GT-R u kojem ces se provozat hahaha.....
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Nego, mozel' ko reci kol'ko trose ova cuda, razmisljam o kupovini, moRel' bit cvaja na stotku :p haha

Gtr_R35 je napisao(la):
PA DOBRO MRT ...ti vozi bmw a ja cu GTR smece :icon_smile:;)


i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:

Haha jes' se mali nabrij'o, vozas golfa, a spominjes nekog GT-R u kojem ces se provozat hahaha.....



i kojeg cu imat u svojoj garazi.:icon_smile:.. kupio sam golfa jer da ne moram biti na benziskoj pumpi svako 2-3 dana...kontaj malo... sad idem u skolu i to mi je dovoljno ;):cool:
 
Top