stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Član
372 km/h – The World’s Fastest Sedan

G-POWER HURRICANE RR based on the BMW M5

g-power-bmw-m5-hurricane-rr.jpg



Dobro rece Muha...

Gdje onaj Jappaneros...:D
PS: Ovo je bio motor godine u M6 ... i jos par njih... no nisam vidio nit jedan jappaneros.. :)
 

MTR

Član
Ma ono sto sam ja htjeo da kazem....... , evo iz mojih primjera , brate svakaka auta sam vozio i vozim , sjednes u vw u skodu u audija :D itd itd i svi su ono ko za vojsku napravljeni ..... ev ova bembara sto je sad prodajem ima na satu 240000 km i meni je to sasvim ok , dok drugo auto sa toliko km na satu ....vec postajem skeptican .Da ne pricam o 2005 kad sam kupio 520i E60 , pa sama voznja iz Mostara do Zenice je bila sex , nema ljudi dok onaj svileni zvuk sestaka ne prosvira , mozete vi pricat sta hocete al se svi okrecete za dobrom bembarom a japaner kad prodje to je nesto normalno
Ljudi moji ko da je bitno kolko ide na Ringu , ko je to vozio od vas gore ? Fora je da kad si na banu ides 200-250 i razgledas okolo :D salim se malo , mislim da si siguran i da ti je udobno i da nema viska buke , sta ce mi zivotinja koja tutnji ispod mene na 150 dB .
 
OPEL POWER - JAPAN BOG (evo bomba jedna hajmo sad jos 7 strana) a vozio bi vala japanca davno da se ima gdje kupiti kod nas :) i da se djelovi mogu nabaviti a ne da mi kosooki mora slati preko mora i planina lafetu :) , zato je tu Oplo da zamjeni japanera :) btw jeste li vidjeli novu Astru GTC stvarno zlo :)
 
Član
PA DOBRO MRT ...ti vozi bmw a ja cu GTR smece :icon_smile:;)


i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:
 
ma dobro ovde svak brani ono sto bi volio da vozi , bio bolji ili ne meni je GT-R vrh prije cu se okrenuti za njim neg za nekim bengasom jer sam ih se nagledao a japanaca je slabo po Bosni tako da
 
Član
mtr je upravu sa zadnjim postom, ali to je u slučaju da kupuješ sebi samo jedno auto...

a inače svi što kupuju sportska auta u garazi imaju i auta za svakodnevnicu ili duza putovanja,

ja sam npr prezadovoljan sa svojom A8icom i njezinim 2.5TDI/120KW, motorom, napucam ga 200 na autoputu i tempomat i baš što kazes razlgedaš okolo, i blicas...

ali sam isto tako vozio Nissana 350Z sa 350ks, (nešto malo modifikovan), nemože se to porediti, u takvom autu mi ništa nije bitno ni klima ni muzika ni te dzidje midje, samo njegov zvuk i brutalno ubrzavanje...

ali kada bih birao s kojim autom danas moram preć 500km, onda bi uzeo A8icu svoju...

BMW je bio top njemačke auto industrije i ostat će, malo se više specificirao na auta koju publika trazi a to su npr ove x5,x6, i ostale modele.

ja samo sve ovo gledam ekonomično i tako bi moja odluka bio GTR auto kao sportaš, ne za svakodnevnicu i daleka putovanja, nego za svoju dušu što bi se reklo, da malo se u njemu provozam zezam i tako, nedeljom ga odvezem na pranje i tako bla bla... ali činjenica da će mnogi poleteti za ovim gtr-om jer stvarno mnogo toga nudi u odnosu na cijenu koštanja, i mislim da je upravo zbog toga moj favorit....

a ovi stručnjaci poput bmwskanera što nešto lupetaju i pričaju da vi svi vozate mamine autiće nek si on tu priču ostavi za vlastito liječenje svojih kompleksa, ajde druze, shvatili smo (bar iz profile imena moze se odma zaključit) da obozavaš bmw-e i zato te razumijem, da pored GTR-a ti mozes fakat biti samo ljubomoran...
 
Član
Gtr_R35 je napisao(la):
i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:

Nece morati ni u voznji, bit ces ispred za tren. Samo ce morat brzo bacati pogled :lol:

A MTR, ako ces kulirat i uzivat u udobnosti, uzmi onda dizela il neki drugi model. Sta ce ti M, on je sigurno najlosiji u tome sto trazis.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:

Nece morati ni u voznji, bit ces ispred za tren. Samo ce morat brzo bacati pogled :lol:

A MTR, ako ces kulirat i uzivat u udobnosti, uzmi onda dizela il neki drugi model. Sta ce ti M, on je sigurno najlosiji u tome sto trazis.

tako je :lol:

pa da dizel je dobar za kruzenje... ne trosi puno :D:lol::lol::lol:
 

MTR

Član
VR6Boki je napisao(la):
Gtr_R35 je napisao(la):
i kad prodjem pored tebe nemoj da se okreces :D:D:lol:

Nece morati ni u voznji, bit ces ispred za tren. Samo ce morat brzo bacati pogled :lol:

A MTR, ako ces kulirat i uzivat u udobnosti, uzmi onda dizela il neki drugi model. Sta ce ti M, on je sigurno najlosiji u tome sto trazis.

ama brate nikako ne kontas :D il kontas samo se pravis :D , nije ovo zemlja snova pa da kazem joj necu M-a uzecu SLR-a ili GTR-a , naravno da cu dizela brate .

a Bax , vidio sam sta je napisao , to o debilizmu ... za takve jos nije ustanova napravljena
 
Član
jest jest, al ti pričaš o mercedesu prije 20godina... :D

i dosta više off-topica tema je kako GTR dere M6ici guzove :D
 
Član
Usporedbu najsporijih auta u klasi Merca 123 i M6 mozete nastaviti ovdje...

http://www.bhtuning.com/mercedes-123-protiv-m6-t-45739.html#pid731638
 
Član
Ma ko mi je dovraga zaključao temu koju ustvari nisam ja ni napravio :lol:?

Golemo je neko od admina napravio temu na moje ime i netko je već zaključao a ja nisam uspio ništa napisati :lol:

Otključajte mi 123-icuuuuuu :lol: aktivirajte vakum pumpuuuu :lol:
 
posto ima bmw ASSKISSERA ovdje i ganjaju parodije na necija imena...nebitno..sta drugo im reci da danas imat bmw uopste nije neka exclusiva sem recimo dobre x6ice ili 7ice....sto se tice srednje i vese srednje klase tu bmw prodaje samo znacku....jedna nova E klasa je POdosta svjetlosnih godina ispred recimo isto nove serije 5...
treba bit realan da djecurlija koja nisu nikad ni vidjela m5 ili m6 ili pak novi m3 uzivo . svasta lupaju i gledaju klipove po yutube a da negovorim m5 i m6board . com , koji laziraju drag trke za favor bmw-a (80% slucajeva).
u ovom slucaju ne da je gtr bolji , on je Bolji na sto kilometara uopste , novi m5 ili m6 sto ce bit naravno ista masina nece polit jednom istom gtr-u , rs6 , e63amg itd..

bmw je dobra alternativa. no nikad najbolji , najbrzi , najeftiniji , najskuplji , NAJLJEPSI , eksklusivniji ili nesto drugo.
samo brdjani mogu rec da je bmw ljepsi od merca ili audija .
bmw je meni danas ko golf 2, 3 , toliko cest da je ko dobar dan posto. posto je bezveze.
bad boy aha.
vozio sam trojku davno , 2001godiste nikad mi se nije svidjala. pretvrdo preusko neudobno i previse ostar volan.
 
Kolega leoncupra, pretjeruješ u svojoj mržnji prema BMW-u, a zaključak da će M5 ili M6 koji uopće još i ne postoje biti loši auti ili lošiji u odnosu na neke druge, ti je vrhunac. I to samo zato što si vozio 3-cu nekada prije. :icon_rolleyes:
 
Top