Stilo 1.9 JTD

Stilo 1.9 JTD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma kakvo farbanje bacanje para dzaba stavi ratkapne kakve i ljepse ce bit i jeftinije :)

Gledam ima ih po 15 KM pa do 25 bas lijepih :icon_smile:

Da si gdje blize imas kod ovog Dženia sa foruma il da ti ponese u sarajevo kad podje neke ;)
 
Član
dr_manga je napisao(la):
Druze,i ja sam odnedavno vlasnik Stila,isto sa 4 vrata....u ova dva mjeseca koliko ga vozim,jedini problem mi je bio taj airbag koji sam jednostavno rijesio..zapazio sam da hoce i malo vise ulja potrosit,u servisu kazu da je to normalno....I jedino kod njega sto mi se nesvidja je to sto mu je trap preosjetljiv za nase ceste..vjerovatno je namjenjen da se vozika po finim Talijanskim asfaltima:)
Aa sto se tice ratkape mislim da ja imam jednu takvu,pa mogu ti poslati...pozz
;)
e jarane vidim da svi pisete oko tog ulja, ja sam stila isto kupio ljetos i nasuo ulje selenia WR 5w-40 na moj zahtjev, mijenja se na 10-15 hiljada i evo dosad sam presao 13 hiljada a dosuo sam samo 0.3l prije 2mjeseca i evo sad opet cu da sipam isto! to je moje iskustvo!


Lycan je napisao(la):
FIAT-Stilo-1-6-16V-Dynamic-1150161-1-1.jpg


ove....

sta bi s ovim felgama!? ne mogu da vjerujem da moze biti tako jeftino, ja sam prije 20 dana ovakve kupio u Bijeljini sa gumama platio 550KM i udario se nogom u guz od zadovoljstva, a sad vidim ovo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top