Stavio LK

Stavio LK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lavlja01.jpg

Covjek je fino, opusteno na jugu stavio Lavlju kandzu...ono fol mogu ga obit i ukrast...pa haj da vidim koji ce to majmun ukrast jugu...:D
 
Član
Ne bi vjerovao koliko se kradu po Srbiji. Mislio bi da je zajebancija, svaki skoro kojeg sam vidio po Beogradu je imao neku vrstu zastite.
 
Sto da ne kradu.... lako se obije a zavrsi posao prevoza isto ko i bilo koje drugo ( to je obijanje za jednokratnu upotrebu :) )
 
Član
nije smijesno!!!
prosle god u Srbiji Yugo bio najkradeniji auto...
iza njega bili Toyota Rav4 pa Golf 4!!!
 
Član
Meni isti djavo ha jugo ha golf dvica sta imas na dvici sto nema na jugu:)
Klima:) Pojam za oba auta , centralna brava postoji na par hiljada automobila mozda manje iako je proizvedeno par miliona:) El prozori :) da nepricam.... imaju istu osobinu jeftini dijelovi:)

Drugo Golf 2 ima ljudi koji ih i danas dan prodaju po 6000 6500 km (dok je ovaca bice i vune)
a nov jugo 8000:) + dvije godine garancije...
 
smajke je napisao(la):
Meni isti djavo ha jugo ha golf dvica sta imas na dvici sto nema na jugu:)
Klima:) Pojam za oba auta , centralna brava postoji na par hiljada automobila mozda manje iako je proizvedeno par miliona:) El prozori :) da nepricam.... imaju istu osobinu jeftini dijelovi:)

Drugo Golf 2 ima ljudi koji ih i danas dan prodaju po 6000 6500 km (dok je ovaca bice i vune)
a nov jugo 8000:) + dvije godine garancije...

potpis
i yugo je auto, ako nista moze se prodat
 
Član
Da bi prodao Yugu moras ga prvo sastaviti od dva-tri druga auta, pa onda u osvajacke pohode na autopijacu.
A covjek je stavio LK da centrira letvu da je zavari, zelja mu je da se bavi stritrejsom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top