Stamparija, pitanje jedno

Stamparija, pitanje jedno

Ovako nesto me zanima, velika naljepnica, preko citave haube, kako, imal to u nasim stamparijama, o kakvom se materijalu radi, koliko bi love bilo okvirno da se uradi ovako nesto.

Vjerujem da nije neka mudrost i da i svaka iole bolja stamparija moze uradit tako nesto, jer vidjam po gradu stalno one kedije i druga reklamna auta sva kompletno izlijepljena tim folijama il cime vec sa citavim slikama po autu.



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
to ak stavis moras ces stavljat novo svake godine jer ko god da ti to uradi izblijedit ce ili bar slicno tome.....
 
ma moze ti to svaka malo jaca stamparija odraditi :) i da ovo sto ivica kaze izblijediti ce :) ja sam isto radio naljepnice pa su izblijedile nakon nekih 6 - 7 mjeseci iako sam mislio da nece ni 2 - 3 mjeseca izdrzati...Ja cu sad pokusati preko naljepnice providnu foliju odraditi pa cu vidjeti kako ce se pokazati :)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ma moze ti to svaka malo jaca stamparija odraditi :) i da ovo sto ivica kaze izblijediti ce :) ja sam isto radio naljepnice pa su izblijedile nakon nekih 6 - 7 mjeseci iako sam mislio da nece ni 2 - 3 mjeseca izdrzati...Ja cu sad pokusati preko naljepnice providnu foliju odraditi pa cu vidjeti kako ce se pokazati :)

bas to htjedoh da napisem, ovaj mi komsija ima stampariju, poprilicno je jak jbg
i gledao sam skoro na jedan keddy da je radio neke reklame,ovo ono, mislim da je preko osnovne folije, na kojoj je reklama pukao onu providnu samoljepljivu foliju,da li ce time produziti vijek trajanja pitanje je, ali vrijedi pokusat
 
ArminM je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ma moze ti to svaka malo jaca stamparija odraditi :) i da ovo sto ivica kaze izblijediti ce :) ja sam isto radio naljepnice pa su izblijedile nakon nekih 6 - 7 mjeseci iako sam mislio da nece ni 2 - 3 mjeseca izdrzati...Ja cu sad pokusati preko naljepnice providnu foliju odraditi pa cu vidjeti kako ce se pokazati :)

bas to htjedoh da napisem, ovaj mi komsija ima stampariju, poprilicno je jak jbg
i gledao sam skoro na jedan keddy da je radio neke reklame,ovo ono, mislim da je preko osnovne folije, na kojoj je reklama pukao onu providnu samoljepljivu foliju,da li ce time produziti vijek trajanja pitanje je, ali vrijedi pokusat

jbga teoretski bi trebalo da je zastiti i produzi vijek trajanja e sad da li ce se tako pokazati u praksi vidjecemo :) ja za par dana radim nove stickere pa preko njih providnu,pa cemo vidjeti sta ce biti :)
 
Član
odlicna ideja erole i ja sam kontao ovako nesto samo blatobran npr stickerbomb
ma nek izblijedi svakako ces furati to godinu-dvije eventualno
i ja cu se raspitati valjda nije skupo
 
Član
ja mislim da je kvadrat oko 50 pa na vise..
mozes vidjet kod ovih pitaj online, il zovi pa da s emozes orjentisati cjenovno www. dizajnstudiomis . com , iz tz
 
Član
Ma sticker bomb it i rjesio si se mnogih problema, jest zahtjevnije ali je i projekat samo po sebi ;)
 
Član
Bitan je kvalitet kako osnovne folije tako i providne te profesionalno postavljanje istih u slučaju da želiš zadržati autentičnost duži vremenski period :)
 
Član
ma buraz odustat ces ti i prije nego sto si poceo jer je ovo uzasno skupo. Vidjet ces kad ti pocnu pucati cijene isfurat ces se. Al svakako javi sta su ti rekli :S
 
Nek potraje godinu meni dosta, onda idu nove fore :)

A ni ne ocekujem da bude ispod 100ke, opet nemam kesa bas ni da lupam preko 200, tako da budemo vidjeli, raspitat cu se, uglavnom moguce je uradit to mi je bitno i ovi linkovi sto ste postavili su mi trebali, hvala ;)
 
Član
ne radi svi ni istom kvalitetom, ali god, eventualno dvije moze izdrzat ;) a sto ne bi razmislio mozda o karbonu
 
Član
nemoj carbon, ovo je fkt veca furka, danas svakako svako ziv lijepi carbon, na svakakva auta, ustvari onu imitaciju karbona, ne pravi, al ko ga jebe isto je sranje
ovo je meni fkt zanimljivo, ili ono sto sam gledao na cranshaftu, onaj lik u Yugi sto je inst tablu odradio, neki stripovi, il sta vec, i ono mi je odlicna furka:cool::cool::cool:
 
Top