sta znaci gl

sta znaci gl

Član
na autu imam natpis vento gl i ako mi moze ko pojasniti sta to znaci i kakva je razlika izmedju gl-a cl-a i glx-a
 
to je oznaka opreme
gl znaci go ko lipa :lol::lol:

izvini kolega malo sam se morao nasalit hehehe :icon_exclaim:
 
cl - clasic line znaci cisto onako klasika a gl je gehohte line u prevodu kao povisena linija al opet nista pretjerano od opreme ;) el retrovizori i branici u boji auta i volan podesiv u visini tako je kod trice golfa el podizaci stakala su vec druga prica zbog godista
 
Član
ArminM je napisao(la):
ima bolan google sve zna, cudo svegami;)

ja koliko znam ovo je auto forum i lik pita vezano za auto, cemu onda sluzi forum?, ne sluzi svima da pisu "wow kako je dobro, jao ovo jao ono"
kad bi svi koristili google onda nema potrebe da se forum koristi
nek budu projekti i garaza i dovoljno za sve ostalo ima na google :icon_rolleyes:
 
Član
Da nema ovakvih tema onda ne bi bilo ni na Google... http://www.google.com/search?q=sta+znaci+gl
 
Član
s1ck je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ima bolan google sve zna, cudo svegami;)

ja koliko znam ovo je auto forum i lik pita vezano za auto, cemu onda sluzi forum?, ne sluzi svima da pisu "wow kako je dobro, jao ovo jao ono"
kad bi svi koristili google onda nema potrebe da se forum koristi
nek budu projekti i garaza i dovoljno za sve ostalo ima na google :icon_rolleyes:

e bas tako :smajli12:
 
Član
niste me razumjeli, nisam ga napao ni slucajno, nisam mu cak ni rekao da ne treba postavljati temu na forum, na kraju krajeva ko sam ja da mu ja to govorim
napisao sam ima na google zato sto mi je bilo cudno da vec nije trazio a zanima ga, nema nista lose u tome sto je pitao na forumu.
doduse mozda sam malo i grubo napisao pa ste pomislili da imam nesto protiv
uglavnom eto ako sam nekoga uznemirio iskreno se izvinjavam, fkt nemam namjeru uvoditi red na forumu
 
Top