sta uraditi poslije poliranja,

sta uraditi poslije poliranja,

Član
sredjujem kompletan motorni prostor, ispolirao poklopac glave, alternator, kuciste hladnjaka i jos nekih sitnica, da ne nabrajam, e sad zanima me sta uraditi da tako i ostane, znaci da ostane sjaj metala, jer brzo gubi sjaj i pocinju se stvarati crne tackice pa malo ona boja korozije.... da li se moze necim zastiti....

ps matiranje ne dolazi u obzir...
 
Član
prvo vjerujem da nemas zastite ispod motora
mnogi su pokusali sa poliranjem, ali pod uticajem vremenskih prilika to sto si polirao nece dugo ostati tako, na kraju krajeva vidjet ces i sam
imas kod onog clana iz Srbije, mislim da mu je petko nick, kod njega imas polirani motorni prostor, i on se namucio, i uzalud , ostavio auto kod majstora, znaci zatvorena hauba, i opet je sve matiralo, izgubilo sjaj
uglavnom pogledaj tamo u garazama, uglavnom momka MK1 vozi, mozda sam pogrijesio nick, mozda je njegov drugi, al pogledaj uglavnom;)
 
Član
ma nema veze, bar nece biti motor crn, ovako ce opet potrajati neko vrijeme, a i bolje izgleda.l... nadao sam se da moze ostati ali jbg....

Dejan 16v je napisao(la):
Probaj ofarbati bezbojnim lakom, mozda malo prodiuzi vijek trajanja!

moze li on na visoke temperature

Dejan 16v je napisao(la):
Probaj ofarbati bezbojnim lakom, mozda malo prodiuzi vijek trajanja!

moze li on na visoke temperature
 
Član
ozbiljno,raspitajte se,mora da ima i kod vas tu...samo naravno morate da pripremite taj deo za hromiranje tj mora dobro da se ispolira pa tek onda hromiranje
 
Top