Šta steroidi naprave od čoveka /foto/- pogledajte

Šta steroidi naprave od čoveka /foto/- pogledajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Osim zena i slika pod brojem 14 i sve su PS,pa i ova sa Arnoldom.

Ova 12. je Marcus Ruhl,evo originalne slike

http://www.smileosmile.com/wp-content/uploads/2009/04/markus.jpg
 
Početnik
bravof je napisao(la):
polest.....al totalna....:icon_rolleyes:

^ reci kakve su pice, moze opusteno da te uhvati da te siluje i da joj nista ne mozes :D:lol::lol::lol::lol:

samo muka je na ono se dici :D:lol::lol::lol::lol: ahahah, ali kod mene ludaka to ne bi predstavljalo problem, poceo manijak na povetarac da ide u visine :D:lol::lol::lol::lol::lol: hahah
 
Član
flash_back je napisao(la):
bravof je napisao(la):
polest.....al totalna....:icon_rolleyes:

^ reci kakve su pice, moze opusteno da te uhvati da te siluje i da joj nista ne mozes :D:lol::lol::lol::lol:

samo muka je na ono se dici :D:lol::lol::lol::lol: ahahah, ali kod mene ludaka to ne bi predstavljalo problem, poceo manijak na povetarac da ide u visine :D:lol::lol::lol::lol::lol: hahah

lolcina:lol::lol:
 
Početnik
Jose90 je napisao(la):
flash_back je napisao(la):
bravof je napisao(la):
polest.....al totalna....:icon_rolleyes:

^ reci kakve su pice, moze opusteno da te uhvati da te siluje i da joj nista ne mozes :D:lol::lol::lol::lol:

samo muka je na ono se dici :D:lol::lol::lol::lol: ahahah, ali kod mene ludaka to ne bi predstavljalo problem, poceo manijak na povetarac da ide u visine :D:lol::lol::lol::lol::lol: hahah

lolcina:lol::lol:

a jbg, nisam nikad bio baron, uvek pisem kako jeste.. i sto je problem ne umem da lazem uopste :D:lol::lol: heh, naj*acu kod kone kada postavi zaj*ana pitanja :D

ali valjda ceni malo iskrenost :D:icon_smile:
 
Član
Ukucajte SYNTHOL u google pretrazivac slika ili youtube pretrazivac videa i uzivajte.

A od svih ovih slika uvjeren sam da jedna nije photoshop, ostale su tu i tamo stimane pomalo (neke i previse).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top