Šta steroidi naprave od čoveka /foto/- pogledajte

Šta steroidi naprave od čoveka /foto/- pogledajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da je korišćenje steroida rizično i da može da dovede do ozbiljnih komplikacija sa zdravljem, poznata je činjenica. Sajt Daily Humors je objavio 20 fotografija ljudi koji su preterali sa korišćenjem steroida i doveli svoja tela do faze neprepoznatljivosti. Na nekim fotografijama neće moći da prepoznate da li se radi o muškarcu ili ženi...

Pogledajte fotografije prateći sledeći link.
 
Član
duleprof je napisao(la):
Da je korišćenje steroida rizično i da može da dovede do ozbiljnih komplikacija sa zdravljem, poznata je činjenica. Sajt Daily Humors je objavio 20 fotografija ljudi koji su preterali sa korišćenjem steroida i doveli svoja tela do faze neprepoznatljivosti. Na nekim fotografijama neće moći da prepoznate da li se radi o muškarcu ili ženi...

Pogledajte fotografije prateći sledeći link.

ja bi uzo pušku i sve ove ljude pobio!
 
Član
neki nisu photoshop !

a ovi odvratno veliki nisu ovo postigli stereoidima vec syntholom i ovaj ko je pisao ovaj clanak vjerovatno nikad nije vidio niti stereoide a kamo li synthol (sumnjam da je vidio i obicne suplemente-proteine), to su 2 razlicita pojma kao i 2 razlicite supstance, recimo u profi body buildingu su dozvoljeni AAS (stereoidi) ALI uz mukotrpne pretrage i analize kako bi se provjerilo o kojim stereoidima se radi tj na sto uticu tvari koje su se upotrebljivane a Synthol je 'zakonski' zabranjen za upotrebu u svim mogucim sportovima i aktivnostima (osim ako hocete da se uneredite, ubijete itd)

EDIT: Licno ne bih ni jedno ni drugo preporucio nikome :) (drž se piletine)
 
Član
Br. 14. Je Greg Valentino,čovjek sa najvećim bicepsom na svijetu,pa nek neko pogleda malo više o njemu ako ga zanima,bolestan u glavu čovjek
 
Član
Strasno , a ono sto je jos strasnije je to sto ovi ljudi i zene misle da izgledaju lijepo :icon_cry:
 
Početnik
ma drugari, ja da vam nesto kazem, ovo su sve teski debili, ma debilcine :D sigurno imaju neke teske komplekse pa to lece kroz ovo napucavanje..

ja sam npr: sve zivo trenirao sad da ne nabrajam (edit: evo za neverne tome, sve od rukometa pa karate, pa F-K, KBK etc) i ako mi verujete samo jednom u zivotu sam u teretanu usao i to pre jedno 5-6 godina.. usao, podigao 60kg na jedite jadi i izasao :D

kad ocu da treniram odem lepo na dunav, tamo je extra stvarno :cool: lepo noge na klupu, ruke na asvalt i opicim po 200+ sklekova i dodjem kuci nasmejan.. nikad nikakve steroide ne bi uzeo, pa sve da mi plate ;) j*es ti ovo, nije stvarno normalno, ma ovima mozak nije normalan :lol::lol::lol::lol: ja bi ih sve u ludnicu bacio :lol::lol::lol:
 
Član
Jaoooooooooo:icon_eek: ne zna se ko je odvratniji od njih,ne mogu da vjerujem kako neko moze napraviti cudoviste od sebe!
 
Početnik
^ ma strasno stvarno, nisu ljudi normalni :icon_biggrin: j*es ih lude, treba im za rodjendan jedno ogledalo kupiti :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top